Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże taktyczne Zero Tolerance - składane

Schowaj Czytaj więcej

Składane noże taktyczne Zero Tolerance cechuje najwyższa jakość wykorzystanych materiałów oraz precyzja wykonania, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Doceniane przez operatorów jednostek specjalnych, żołnierzy, pracowników służb mundurowych, którym zależy na niezawodności sprzętu bez względu na okoliczności. Głownie taktycznych noży składanych Zero Tolerance wykonywane są z wysokogatunkowych stali takich jak S30V, S35VN i 20CV, co zapewnia im doskonałe właściwości tnące, długie trzymanie ostrości i niezwykłą wytrzymałość. Rękojeści wykonywane są z tytanu, włókna węglowego oraz laminatu szklano-epoksydowego G10, co gwarantuje pewny chwyt w każdych warunkach.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

    Wszystkie noże Zero Tolerace wykonywane są z niezwykłą precyzją i dbałością o każdy szczegół w USA, dzięki czemu mechanizmy ruchome pracują gładko i niezawodnie.

    W asortymencie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór niezawodnych noży składanych Zero Tolerance - zarówno folderów taktycznych, jak i mniejszych składanych noży EDC.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49