Zamów dziś (8.06) do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Plecaki jajko

Schowaj Czytaj więcej

Plecaki typu jajko są to plecaki patrolowe o charakterystycznej budowie. Mogą one być wykorzystywane w codziennym użytkowaniu oraz podczas wycieczek turystycznych. Plecak jajko wyposażony jest w dwie kieszenie, w których można umieścić wkłady hydratacyjne. W tylnej kieszeni plecaka może być przenoszony laptop lub radiostacja, ponieważ jest ona specjalnie do tego przygotowana. Tylna kieszeń została obita pianką, aby zapewnić bezpieczeństwo urządzeniom, które będą w niej przechowywane. W plecaku znajduje się również organizer, kieszeń siatkowa oraz kieszonki w mniejszych rozmiarach. Dużym plusem jest to, że po otwarciu małych bocznych kieszeni zwiększają one bardzo swoją objętość. Dzięki dużej ilości kieszeni łatwo jest utrzymać porządek w plecaku oraz odnaleźć potrzebne przedmioty. Aby zapewnić jeszcze większy komfort w korzystaniu z plecaka jajko w kieszeniach zostały zamontowane zamki dwukierunkowe.

Plecaki jajko są pokryte systemem kompatybilnym z MOLLE/PALS. Wyjątkowy kształt tego plecaka wypływa na wielkość, ale nie zmniejsza jego objętości. Zdecydowanie taki kształt ułatwia pracę na przykład z kamizelkami balistycznymi. W plecakach jajko ważne jest, aby ich użytkowanie było komfortowe. Dlatego system nośny posiada wygodne szelki oraz specjalne usztywnienie pleców. W plecakach typu jajko został wykorzystany innowacyjny system wentylacyjny. System Combat Vent System dzięki nowoczesnej metodzie sprawia, że plecak nie dotyka bezpośrednio pleców. Taki efekt jest uzyskiwany dzięki konstrukcji połączonej z siatki i specjalnie wyprofilowanych piankowych paneli. Ten system pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, przez co zapobiega poceniu oraz daje efekt przyjemnego chłodzenia.

Aby użytkowanie plecaków typu jajko było wygodne, na szczycie oraz po bokach zostały zamontowane dodatkowe uchwyty, które pomogą w przenoszeniu. Plecak jest również wyposażony w pasy kompresyjne. Są one umieszczone po bokach plecaka oraz na dole. Jeżeli komora główna jest pusta, to dzięki zaciągnięcia pasów można zmniejszyć objętość plecaka. Wpłynie to pozytywnie na stabilność plecaka oraz estetyczny wygląd. Na frontowej ścianie plecaka umiejscowiony jest panel velcro. Jest to panel z rzepem, który pozwala na umiejscowienie różnego rodzaju przypinek. Pozwala to na nadanie swojemu plecakowi większej oryginalności oraz charakteru. W naszym sklepie posiadamy bardzo dużo tego typu plecaków. W zależności od przeznaczenia oraz osobistego stylu każdy może znaleźć coś dla siebie. Plecak jajko występuje w kolorach takich jak czarny, szary, oliwkowy, coyote. Dostępne są również plecaki w kamuflażu typu PenCott GreenZone, wz. 93 leśny, multicam, woodland. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Ustaw kierunek malejący

39 produktów

Strona
  1. (2)
    Wysyłka: Natychmiast
    269,00 zł 299,00 zł
    Oszczędzasz 30,00 zł
Ustaw kierunek malejący

39 produktów

Strona

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49