Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Plecaki ze stelażem

Schowaj Czytaj więcej

Na naszej stronie internetowej Militaria.pl oferujemy Wam szeroki wybór plecaków ze stelażem. W naszej ofercie znajdziecie plecaki turystyczne ze stelażem zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Plecaki składane oferowane na Militaria.pl wykonane są z wysokojakościowych i wytrzymałych materiałów. Plecak ze stelażem z reguły charakteryzuje się dużą pojemnością oraz ergonomiczną konstrukcją, zapewniającą odpowiednie rozłożenie ciężaru, nie stwarzając zagrożenia dla zdrowia naszych pleców. Umożliwi to nam długi marsz z ekwipunkiem w komfortowych warunkach. Wybór odpowiedniego egzemplarza zależny jest od wielu czynników i naszych indywidualnych potrzeb.

Solidny plecak turystyczny ze stelażem znajdziemy w ofercie polskiego producenta - firmy Fjord Nansen. Dostępne modele mają od 32 do 85 litrów pojemności. W produkcji tych plecaków użyto szereg technologii i rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort użytkowania. Plecak ze stelażem Fjord Nansen wykonane jest z wytrzymałych i odpornych materiałów takich jak Diamond Nylon (cienka i lekka, jednak bardzo trwała tkanina, o strukturze diamentu) i Oxford Poliester (gęsto tkany, wytrzymały materiał, używany w miejscach najbardziej narażonych na przedarcia). Komfort użytkownikom, nawet podczas długiej wyprawy pieszej, zapewnia technologia Insular Mapping System, czyli występowanie gąbek pokrytych oddychającą siateczką, ułatwiających cyrkulację powietrza i zmniejszających obciążenie ciała w miejscach styku plecaka z plecami. Wyposażanie w pasy kompensacyjne umożliwia dopasowanie rozmiaru plecaka do jego faktycznej zawartości, plecak będzie wtedy stabilniejszy a jego noszenie bardziej komfortowe, zachowując też przy tym atrakcyjny wygląd. Fjord Nansen to dynamicznie rozwijający się producent odzieży i sprzętu turystyczno-outdoorowego. Jest to renomowana polska marka, której produkty powstają nieprzerwanie od 1996 roku. Swą nazwę zawdzięcza norweskiemu dyplomacie i podróżnikowi polarnemu Fridtjofowi Nansenowi, którego dokonania i wielkie podróże natchnęły założycieli do stworzenia marki odzieży i wyposażenia turystycznego oraz propagowania podróżniczego stylu życia, które stało się niejako celem marki. Oprócz wygodnych i pojemnych plecaków, firma oferuje także m.in. namioty, śpiwory, termosy, odzież oraz wspomniane plecaki. Sprzęt turystyczny polskiego producenta od lat jest chętnie wybierany przez turystów podczas górskich wędrówek.

W ofercie polskiego producenta - firmy Wisport, znajdziemy szeroki wybór plecaków wojskowych ze stelażem, w różnych wariantach kolorystycznych, oczywiście także kamuflażowych. Plecak wojskowy ze stelażem Wisport wykonany jest z wysokojakościowej i niezwykle wytrzymałej Cordury 500D lub 1000D. Spotkamy tu modele o pojemności od 40 do aż 85 litrów. Dzięki systemowi troczenia MOLLE (poziome pasy, przez które przewleczono pionowe taśmy) możemy rozbudować nasz plecak o dodatkowe panele, zwiększając tym samym pojemność plecaka. Korzystając z tego systemu łatwo można też przytroczyć dodatkowe oporządzenie. Plecak umożliwia nam też korzystanie z wkładu hydracyjnego tzw. camelbaka. Plecacki syposażono też w pasy kompensacyjne, umożliwiając dopasowanie rozmiaru plecaka do jego faktycznej zawartości. Zaopatrz się we własny plecak turystyczny ze stelażem korzystając z oferty Militaria.pl. Do wyboru modele renomowanych polskich producentów, jak Wisport czy Fjord Nansen. Na naszej stronie znajdziecie modele o mniejszym litrażu, a także znacznie większe i pojemniejsze jak np. plecak ze stelażem 80l. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i znalezienia plecaka dostosowanego do indywidulanych preferencji oraz potrzeb.

Ustaw kierunek malejący

139 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  289,00 zł 349,00 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  329,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  1249,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1379,00 zł
  Oszczędzasz 280,00 zł
 6. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  522,23 zł 639,99 zł
  Oszczędzasz 117,76 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  407,99 zł 499,99 zł
  Oszczędzasz 92,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1599,00 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1249,00 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
Ustaw kierunek malejący

139 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49