Spakowałem wszystko do środka na biwak: karimata, tarp, plandeka, śpiwór, ubrania, garnuszek, jedzenie oraz woda(ponad 3l) dla mnie i psa, wszelkie barachło, drobiazgi, psia miska. System nośny posiada obszerną regulację co w konsekwencji skutkuje wygodą użytkowania. Prawdopodobnie dokupię jakieś kieszenie na drobiazgi.