Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

  • Plecaki wojskowe i taktyczne

    W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować państwu posiadane przez nas plecaki wojskowe. Sklep Militaria.pl już od wielu lat oferuje wiele artykułów związanych z szeroko pojętymi militariami, outdoorem, turystyką oraz samoobroną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę dodając coraz to ciekawsze produkty. W tym dziale prezentujemy jedne z podstawowych produktów wchodzących w skład wyposażenia taktycznego, outdoorowego oraz miejskiego. Posiadane przez nas plecaki to produkty wielu renomowanych firm. Oferujemy plecaki wojskowe firm Helikon, Wisport, Badger, Texar, Direct Action oraz wielu innych producentów. Plecaki te zróżnicowane są pod względem pojemności, wielkości, kolorów, wzorów, wyposażenia oraz wielu innych czynników. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować plecak do potrzeb oraz docelowego zastosowania. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

    Za pojęciem plecaka wojskowego kryje się kilka bardzo istotnych cech, bez których plecak ten nie byłby tak wartościowy. Szereg funkcji jakie spełnia umożliwia wykorzystanie go w bardzo wielu sytuacjach. Jeśli wybierasz się na kilkudniową wycieczkę w góry, na wyprawę survivalową do lasu, czy na polowanie, to stanowczo przyda Ci się niezbędne wyposażenie oraz plecak, w którym będziesz w stanie pomieścić wszystkie artykuły. Plecaki wojskowe mają tą zaletę, że w swojej pierwotnej funkcji miały pomieścić niezbędny ekwipunek przenoszony przez kilka dni. W naszych plecakach bez problemu zmieścisz wodę, żywność, dodatkowe ubranie oraz wiele taktycznych przedmiotów potrzebnych na dłuższych wyprawach turystycznych i survivalowych. Plecak wojskowy to również doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących doskonałego plecaka na co dzień. Praktyczne i funkcjonalne kieszenie sprawiają, że wiele z naszych modeli świetnie sprawdzi się jako plecak noszony do pracy czy plecak na rower. Bez problemu można stosować je przez cały rok.

    Oferowane przez nas plecaki wojskowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić ich użytkownikom niezbędny podczas wypraw komfort przy przenoszeniu wszystkich rzeczy. Wiele z naszych modeli posiada duże i praktyczne komory oraz kieszenie zewnętrzne. Takie rozwiązanie umożliwia bardzo wygodne korzystanie z plecaka bez częstej potrzeby wypakowywania wszystkich przedmiotów ze środka. Wiele modeli plecaków wojskowych na Militaria.pl posiada dodatkowo system troczenia MOLLE stosowany w armii. System ten umożliwia doczepienie dodatkowych akcesoriów takich jak śpiwór, karimata czy dodatkowa kieszeń boczna. Plecak wojskowy ma jeszcze jedną bardzo charakterystyczną cechę – kamuflaż. Modele w kamuflażu będą doskonałe dla wszystkich osób lubiących militarny styl. Za swoje właściwości maskujące docenią go gracze ASG, myśliwi, gracze Paintball, a także wszyscy którzy chcą ukryć swoją sylwetkę w terenie. Posiadane przez nas plecaki zostały wyprodukowane przez renomowane firmy, każda z nich oferuje inną gamę produktów. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i znalezienia odpowiedniego plecaka dla siebie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49