Zamów dziś do 21:00 - dostawa już jutro!

Plecaki do biegania, sportowe

Schowaj Czytaj więcej

Uwielbiasz biegać w terenie? Pokonywanie kilometrów nie jest dla Ciebie trudnością? Pamiętaj, aby zawsze dbać o swój organizm. Najlepiej zawsze podczas dłuższych treningów mieć ze sobą napój oraz jedzenie na wypadek spadku energii. Jeżeli chcesz być gotowy na wszystko zabierz ze sobą lekki i wygodny plecak. Plecaki dla biegaczy są skonstruowane tak, aby nie przeszkadzać podczas treningu oraz żeby pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. 

Ustaw kierunek malejący

20 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  369,00 zł 499,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 476,00 zł
  Oszczędzasz 127,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł 529,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
Ustaw kierunek malejący

20 produktów

  Plecaki do biegania powinny podążać za każdym naszym ruchem. Dobrze dopasowany plecak nie ogranicza ruchów biegacza. Aby był dobrze dopasowany ważne są szelki. Regulowane pasy w plecaku do biegania pozwolą na dobranie odpowiedniego rozmiaru. Szelki wykonane z lekkiej i przewiewnej siateczki pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza. Aby zwiększyć stabilność w utrzymaniu plecaka super rozwiązaniem jest dodatkowy pas biodrowy. Zapinając go ciężar plecaka nie spoczywa na ramionach, a rozkłada się na biodrach. W plecakach do biegania tylny panel jest wykonany z miękkiego materiału, który odprowadza wilgoć i pozwala zachować komfort termiczny. Tak przystosowany plecak nie będzie wyczuwalny nawet przy długich treningach. Plecak do biegania posiada jedną dużą komorę oraz kilka małych kieszonek. W głównej komorze zamykanej na zamek błyskawiczny można bezpiecznie przenosić potrzebne nam rzeczy. W mniejszych kieszeniach znajdzie się miejsce na bukłak lub butelkę z wodą i pożywne przekąski. Dodatkowe linki przymocowane z przodu plecaka mogą służyć do podtrzymywania dodatkowych przedmiotów.

  Poszukując plecaków biegowych należy zwrócić uwagę na ich pojemność. Podstawową pojemnością plecaka dla biegacza jest 5 litrów. Jeżeli jednak Twoje treningi są długie lub potrzebujesz zabrać ze sobą więcej przedmiotów to posiadamy plecak dla biegacza o większych pojemnościach. Biegając w terenie należy liczyć się z każdą pogodą. Jeżeli złapie nas deszcz w swoim ekwipunku powinniśmy posiadać kurtkę. Plecaki biegowe są przystosowane do różnych warunków atmosferycznych. Są wykonywane z poliestru. Jest to materiał, który nie przepuszcza wody oraz jest odporny na rozdarcia. Plecak uszyty z tkaniny poliestrowej z pewnością uchroni Twój ekwipunek przed deszczem lub uszkodzeniem. Ważnym dodatkiem do plecaków dla biegaczy są elementy odblaskowe. Pozwolą ona na zwiększenie widoczności biegacza podczas wieczornych treningów. Poszukując plecaków biegowych należy zwrócić uwagę na ich pojemność. Jeżeli oprócz biegania lubisz spędzać czas aktywnie w jeszcze inne sposoby, plecak biegowy może służyć jako zwykły plecak turystyczny. Z plecakiem biegowym możesz również jeździć na rowerze czy chodzić na spacery.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49