Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Plecaki wojskowe Texar

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale oferujemy doskonałe pod wieloma względami plecaki wojskowe Texar. Firma ta początek swojej działalności miała w latach 90-tych. Wtedy to ich główną aktywnością było zaopatrywanie wielu polskich firm w różnego rodzaju odzież oraz akcesoria z demobilu. Z czasem oferta firmy zaczęła się powiększać. Stopniowo zaczęli oni dostarczać na rynek odzież i akcesoria outdoorowe wytwarzane przy użyciu najnowszych technologii w zgodzie ze współczesnymi wymogami. Prezentowane przez nas plecaki wojskowe to akcesoria bardzo wysokiej jakości, wielokrotnie testowane w różnych, często wymagających warunkach. Oferowane przez nas modele zróżnicowane są pod względem zastosowanych materiałów, pojemności, wzorów, kolorów, wielkości oraz docelowego zastosowania. Wojskowe plecaki Texar sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykle modele nie dadzą rady. Z powodzeniem można nosić je przez cały rok niezależnie od występujących warunków atmosferycznych.

Ustaw kierunek malejący

30 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

30 produktów

Strona
    Wojskowe plecaki Texar to oferta skierowana dla wszystkich osób poszukujących trwałych i efektywnych rozwiązań do stosowania w różnego rodzaju aktywnościach. Doskonale sprawdzą się na wszelkich outdoorowych wyprawach. Dostateczna ilość odpowiednio rozmieszczonych kieszeni sprawia, że plecaki te będą w stanie w wygodny sposób pomieścić cały potrzebny ekwipunek. W plecakach Texar bez problemu zmieścisz wodę, żywność, apteczkę dodatkowe ubranie, a także wiele taktycznych przedmiotów przydających się na każdej wyprawie. Wiele z oferowanych przez nas plecaków posiada możliwość dopięcia śpiwora lub karimaty, a także dzięki zastosowaniu popularnego systemu troczenia MOLLE istnieje możliwość dopięcia dodatkowej kieszeni. Posiadamy także wiele plecaków, które można dostosować do ilości przenoszonego w nim wyposażenia. Pozwala to zachować stabilność plecaka i jego atrakcyjny wygląd. Miłośnicy survivalu docenią je za dobrą wytrzymałość i odporność na wodę czyniąc każdą wyprawę bardzo udaną. Plecak wojskowy Texar to także świetna opcja dla osób poszukujących funkcjonalnego plecaka do codziennego użytku. Praktyczne i duże komory oraz wiele zewnętrznych i wewnętrznych kieszeni sprawiają, że bez problemu można przenosić w nich rzeczy potrzebne do szkoły lub do pracy.
    Dobry plecak powinien charakteryzować się przede wszystkim dobrym dopasowaniem do ciała oraz stosunkowo dobrym systemem wentylacji pleców. Wiele z posiadanych przez nas modeli wyposażonych jest w doskonałe systemy nośne składające się z usztywnionych, profilowanych pleców, które w swojej budowie umożliwiają wymianę powietrza. Dodatkowo w wielu modelach z tyłu plecaka znaleźć można specjalne przegrody na worek systemu hydracyjnego, co jest bardzo przydatnym elementem podczas wielu długich wypraw. Wartym podkreślenia jest fakt, że wiele z naszych plecaków posiada duże możliwości dołączania wyposażenia i konfigurowania jego dostępności dzięki zastosowaniu systemu MOLLE. Serdecznie polecamy modele zarówno w kamuflażu, jak i w jednolitych kolorach. Firma Texar już od wielu lat oferuje różnego rodzaju odzież oraz akcesoria outdoorowe w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Wybierając plecak wojskowy Texar na outdoorową wyprawę, do miasta czy do pracy możesz mieć pewność, że masz na sobie plecak bardzo dobrej jakości, który zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49