Zamów do 23:00 - dostawa już jutro! |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Plecak Mil-Tec Teesar 100 l - Olive

Ocena:
80% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
999,00 zł
Sugerowana cena producenta 1 299,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Złóż zamówienie jeszcze przez:
    024936

    Dostawa - wtorek 18.08
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 99,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa od 200 zł
99 pkt. o wartości 49,50 zł na kolejne zakupy
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK

30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon

Do góry
999,00 zł

Plecak wyprawowy o pojemności 100 l wykonany z wytrzymałego nylonu 1000D pokrytego poliuretanem. Dolna cześć plecaka została dodatkowo wzmocniona warstwą TPU, która zabezpiecza przed przetarciami i zabrudzeniami. Całość zaimpregnowano powłoką hydrofobową.

Główne zamknięcie stanowi górna klapa oraz regulowany komin pozwalający powiększyć plecak o dodatkowe 15 l. Zamek błyskawiczny na przodzie umożliwia łatwy dostęp do przenoszonego ekwipunku. Główna komora o pojemności 65 l może zostać podzielona za pomocą dwóch regulowanych przegród.

Do plecaka dołączono dwie odpinane kieszenie boczne o pojemności 10 l każda. Przedmioty, do których potrzebny jest łatwy i szybki dostęp, można przenosić w podręcznej kieszeni na pasie biodrowym. Taśmy systemu MOLLE znajdujące się na klapie, bokach oraz przodzie plecaka umożliwiają doczepienie dodatkowych kieszeni lub oporządzenia.

Wewnątrz plecaka umieszczono kieszeń na wkład hydracyjny, a w górnej części pleców znajduje się otwór na wyprowadzenie rurki. W pokrywie plecaka schowano pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wygodę noszenia zapewnia regulowany system nośny oraz szeroki pas biodrowy. Plecy i szelki plecaka wyścielono grubą gąbką, znacząco podnoszącą komfort przenoszenia ciężkiego wyposażenia. Szelki naramienne dodatkowo wyposażono z D-ringi, a pas biodrowy w kieszeń zapinaną na zamek i karabińczyk. Konstrukcja plecaka została usztywniona aluminiowym stelażem.

Dane techniczne
Kolor: Olive
Pojemność: 100 l
Materiał: nylon 1000D, PU
Stelaż: aluminium
Wymiary: 800 x 400 x 320 mm
Waga: 3966 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy

Mil-Tec


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.


Mil-Tec to marka stworzona przez firmę Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji odzieży oraz sprzętu outdoorowego i taktycznego. Korzystając z doświadczenia w pracy z nadwyżkami wojskowymi i jednocześnie rozwijając własne, nowoczesne rozwiązania - jak linia cywilnych kamuflaży Phantomleaf® - firma zyskała renomę producenta wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Marka dba o etyczne standardy w krajach produkcji, aktywnie wspierając inicjatywę "Social Fair". Ciekawostką jest oferta replik historycznych mundurów i wyposażenia wojskowego, cieszących się uznaniem wśród kolekcjonerów i rekonstruktorów.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie zieleni
Zapięcie komory głównej Klapa + klamry Fastex
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Tak
Materiał dodatkowy poliuretan
Siatka dystansująca Nie
Ilość komór 1
Wymiary 800 x 400 x 320 mm
Pojemność 100 l
Liczba kieszeni 5
Kolor główny Olive
Materiał główny Nylon 1000D
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilny z systemem nawadniania Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Tak
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 3966 g
EAN 4046872362200
Kod producenta 14035001
Producent Mil-Tec

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 4

  1. P...
    100%

    Plecak robi bardzo dobre wrażenie pod względem wykonania. Materiał jest gruby i solidny, a wszystkie paski oraz klamry wydają się porządnie zamocowane. Duża pojemność sprawia, że bez problemu mieści cały potrzebny sprzęt, a liczne kieszenie ułatwiają utrzymanie porządku. Mimo większego obciążenia nosi się go wygodnie dzięki dobrze wyprofilowanym szelkom i pasowi biodrowemu. Jak na razie jestem z zakupu zadowolony i uważam, że to dobry wybór na dłuższe wyjazdy.

  2. D...
    100%

    Przed zakupem długo porównywałem różne modele i ten okazał się strzałem w samą dyche. Plecak jest naprawdę solidnie wykonany, nic nie trzeszczy ani nie sprawia wrażenia delikatnego. System nośny dobrze rozkłada ciężar, więc nawet przy większym obciążeniu nosi się go wygodnie. Duży plus za dostęp od frontu bo nie trzeba przekopywać całego plecaka, żeby znaleźć jedną rzecz. Kieszenie boczne też są bardzo praktyczne. Na razie sprawdził się na kilku dłuższych wyjazdach i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

  3. A...
    100%

    Kupiłem ten plecak z myślą o dłuższych wyjazdach i już po pierwszym użyciu wiedziałem, że był to dobry wybór. Pojemność jest ogromna, a dzięki licznym kieszeniom i przegrodom łatwo rozłożyć cały ekwipunek. Nawet po pełnym załadowaniu plecak dobrze leży na plecach i nie powoduje dużego dyskomfortu. Materiał wydaje się bardzo wytrzymały, a wszystkie klamry i paski sprawiają wrażenie solidnych. Doceniam też możliwość wygodnego troczenia dodatkowego wyposażenia na zewnątrz. Jeżeli ktoś szuka dużego plecaka na wyprawy, biwaki lub dłuższe podróże, to ten model zdecydowanie polecam.

  4. M... Opinia potwierdzona zakupem
    20%

    Witam, konstrukcja nie jest zbyt udana, stelaż przeciera kieszonki w których jest osadzony, 2-3 marsze 20-30 kilometrowe z dociążony plecakiem ujawniają wadę. Druga wadą jest mocowanie kieszeni bocznych (10l), dopinają się podczas marszu. Nie ponowił bym zakupu, nie jest warty tak wygórowanej ceny 🤷

Brak opinii

  1. ...