ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Spinnery wiatrówkowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Spinnery wiatrówkowe to rodzaj celów reaktywnych, z których korzysta się w strzelectwie wiatrówkowym.  Po trafieniu w cel figurka obraca się, a jej odpowiednie wyważenie sprawia, że sama ustawia się do pozycji wyjściowej. Ruch figurki po trafieniu jest na tyle wyraźny, że nawet z dużej odległości jest łatwo zauważalny. Bezobsługowa konstrukcja spinnerów umożliwia wygodne strzelanie do celu bez potrzeby zmiany pozycji i niepotrzebnego chodzenia, by zresetować cel. Spiner strzelecki to popularny wybór wśród osób uprawiających strzelectwo, zarówno w formie sportu, jak i rekreacji, ponieważ umożliwia szybkie określenie trafności oddanego strzału.  

Spinnery reaktywne zazwyczaj składają się z metalowej (najczęściej stalowej) konstrukcji, którą dodatkowo pokryto proszkowym malowaniem. Dzięki takiemu zabiegowi, spinnery wiatrówkowe są odporne zarówno na dużą ilość trafień śrutem, jak również na różne warunki atmosferyczne. W zależności od modelu spinnery mogą być wyposażone w jeden lub kilka celów, zarówno niezależnych, jak i połączonych ze sobą. Wśród celów reaktywnych można również spotkać specjalne modele w formie gwiazdy, w których po trafieniu w cel, cała dodatkowa konstrukcja zostaje wprawiona w ruch, utrudniając trafienie w cele. Spinnery do wiatrówki można zamontować na specjalnych stojakach, które są zaprojektowane tak, aby można było je wbić w podłoże.  

W sklepie Militaria.pl dostępne są spinnery wiatrówkowe oferowane przez renomowanych producentów, takich jak: Blackfire, Caldwell, GAMO i Primal Gear. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co przekłada się na ich długą żywotność i skuteczność podczas treningów strzeleckich. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49