Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Tarcze klasyczne

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

42 produkty

 1. (2060)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,99 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 2. (48)
  Wysyłka: Natychmiast
  61,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  125,40 zł 132,00 zł
  Oszczędzasz 6,60 zł

42 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Strzeleckie tarcze klasyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno przy zastosowaniu amatorskim, jak i jako element wyposażenia każdej profesjonalnej strzelnicy sportowej. Szeroki wybór wzorów oraz rozmiarów tarcz urozmaici każdą sesję strzelecką. Prosta i czytelna punktacja, pozwoli natomiast na błyskawiczne wyłonienie zwycięzcy zawodów. Tarcze klasyczne mogą być montowane bezpośrednio w kulochwycie lub przy użyciu specjalnych naklejek przymocowane do praktycznie każdej płaskiej powierzchni.

Wysokiej klasy tarcze strzeleckie wykonane z dobrej jakościowo i grubej tektury. Tarcza klasyczna, charakteryzują się czystym i wyraźnym drukiem co znacznie poprawia komfort podczas strzelania. Dobra widoczność tarczy strzeleckiej jest istotnym czynnikiem podczas każdego treningu strzeleckiego. Pozwala w prosty oraz dokładny sposób na ustawienie przyrządów celowniczych. Przy strzelectwie tarczowym polecamy stosowanie śrutu z tak zwanym płaskim czołem, jak między innymi Gamo Match oraz Crosman Wadcutter. Zostawia on okrągłe przestrzeliny, które ułatwiają sczytanie wyniku.
W ofercie sklepu militaria.pl znajdziesz szeroki wybór tarcz klasycznych składających się z różnej wielkości, punktowanych okręgów. Dostępne są również tak zwane "tarcze sylwetkowe", na których naniesione zostały sylwetki między innymi żołnierzy, terrorystów, bandytów oraz zombie. Stosowanie naprzemiennie różnych typów tarcz urozmaici rozrywkę i pozwoli sprawdzić się przy strzelaniu na różnych odległościach.

 
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49