Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Tarcze strzeleckie sylwetkowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

33 produkty

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 2. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 3. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  219,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 29,01 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

  (128)
  Wysyłka: Brak towaru
  9,99 zł 12,00 zł
  Oszczędzasz 2,01 zł
 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

33 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Tarcze to przydatne akcesoria, które pomagają w rozwoju własnych umiejętności strzeleckich, poprzez m.in naukę celowania. Tego typu akcesoria świetnie sprawdzają się przy różnego rodzaju treningach np. przed zawodami. Oferowane w poniższej kategorii tarcze sylwetkowe znajdą zastosowane zarówno na rekreacyjnych, jak i na sportowych strzelnicach. 

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów tarcz, które w zależności od typu rozwijają inne umiejętności strzeleckie. W tej kategorii zebraliśmy tarcze sylwetkowe, które (w zależności od modelu) cechują się większą powierzchnią oraz zastosowaniem obrysu ludzkiej sylwetki. W niektórych modelach stosuje się obrys sylwetki w połączeniu z koncentrycznymi okręgami lub elipsami bądź obszarami punktowanymi. 

Tarcze strzeleckie z nadrukiem sylwetki często wykorzystywane są przy treningu funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników fizycznej ochrony osób i mienia oraz żołnierzy w służbie czynnej i rezerwowej, jak również podchorążych w trakcie nauki lub kaprali. Na obrysie sylwetki często mogą występować różne punktowane obszary. Dla przykładu: na sylwetkowych tarczach strzeleckich przeznaczonych do treningu dla funkcjonariuszy Policji najwyżej punktowane miejsce często umiejscowione jest w okolicy kolan, a na tarczach dla żołnierzy w okolicy twarzy, szyi lub klatki piersiowej. Trening z tarczą sylwetkową pomaga wypracować umiejętności celnego oddania strzału w konkretne miejsce. Poszukując tarcz sylwetkowych zwróć uwagę na modele ze wzorem, na których napastnik jest częściowo zasłonięty przez postronną osobę. Oddanie celnego strzału bez zranienia neutralnej osoby wymaga zaawansowanych umiejętności strzeleckich, które dzięki ćwiczeniom na takich tarczach są szlifowane.  

Tarcze sylwetkowe mogą przybrać różne formy. W sklepie Militaria.pl znajdziesz klasyczne tarcze sylwetkowe z jednolitym obrysem sylwetki, tarcze z połączeniem obrysu i okręgów koncentrycznych, tarcze z połączeniem obrysu i punktowanych miejsc oraz te z anatomicznymi detalami (jak ludzki szkielet lub układ organów wewnętrznych). Ponadto, w ofercie dostępne są również nadruki, na których umieszczono postacie terrorysty i zakładnika lub samego napastnika. W naszym asortymencie znajdziesz także tarcze: z wizerunkiem zombie, postaci ze znanych serii horrorów i science-fiction (Freddy Kruger, Darth Vader) lub kosmity czy orka. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty strzeleckich tarcz sylwetkowych.