MĘSKIE PREZENTY
10.12 | Niedziela handlowa - sklepy stacjonarne otwarte →

Torby Tatonka

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

2 produkty

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,00 zł 189,99 zł
  Oszczędzasz 40,99 zł

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Tatonka to rodzinna, niemiecka firma, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów outdoorowych. Marka utrzymuje wysokie standardy jakości i prowadzi kontrolę na każdym etapie produkcji. Choć fabryki Tatonki zlokalizowane są w Wietnamie, to produkcja sprzętu turystycznego zachowuje europejskie standardy, a same fabryki uzyskały certyfikat SA8000 (dobre praktyki społeczne). 

Dobrej jakości materiały i przemyślana konstrukcja nerek Tatonka sprawiają, że tego typu produkty mogą być wykorzystywane przez bardzo długi czas. W zależności od modelu zastosowano w nich zaawansowane technicznie, trwałe materiały takie jak np. poliamid T-Scare czy Poliester 450 HD Polyoxford. Co ciekawe, niektóre z modeli nerek zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Nerki Tatonka to modele o przemyślanej konstrukcji. Wyposażono je w regulowany pas biodrowy i wewnętrzne organizery, które pomieszczą wiele przedmiotów codziennego użytku. Produkty marki Tatonka sprawdzą się zarówno na różnego rodzaju wyprawach, jak i w codziennym użytku. 

W naszym asortymencie znajdziesz także termiczne torby Tatonka. Wykorzystanie toreb termicznych to świetny sposób na wygodne przechowywanie żywności i napojów w trakcie podróży, biwaków lub pikników. Wnętrze toreb Tatonka pokryte zostało folią aluminiową, a wierzchnią warstwę pokryto powłoką PE, dzięki czemu torba jest także odporna na wilgoć.  

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia oferty toreb i nerek marki Tatonka. Warto dodać, że każdy produkt tej marki wytwarzany jest samodzielnie w całkowicie transparentny i przejrzysty sposób (firma umożliwia wejście do fabryki w godzinach pracy i prześledzenie całego procesu produkcji). Wszystkie te zabiegi sprawiły, że marka cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49