WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 99 zł!

Torby Wisport

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

24 produkty

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 649,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  549,00 zł 599,00 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  579,00 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

24 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii przedstawiamy torby, saszetki popularnie zwane nerkami, kieszenie, paszportówki oraz zasobniki polskiego producenta sprzętu taktycznego Wisport. Marka została założona w roku 1984 w Polsce i zajmuje się od tego czasu produkcją plecaków turystycznych, militarnych, survivalowych, trekkingowych oraz miejskich, różnego rodzaju toreb, akcesoriów outdoorowych oraz odzieży taktycznej i sportowej, także termoaktywnej i odzieży dla narciarzy.

Torby Wisport są wykonane z wytrzymałego tworzywa, odpornego na działanie niepożądanych warunków klimatycznych oraz odpornych na rozdarcie. Cordura, bo z tego właśnie materiału wytwarzane są torby Wisport, to materiał dużo bardziej wszechstronny od zwykłego nylonu, z którego najczęściej producenci szyją swoje wyroby. Oprócz podwyższonej wytrzymałości na rozdarcie, ścieranie oraz deszcz czy śnieg, Cordura także wolniej się starzeje i dłużej zachowuje kolory, dzięki czemu Twój kamuflaż nie straci swoich właściwości nawet po latach użytkowania. Produkty, takie jak nerki Wisport, tworzone są przy współpracy z najlepszymi specjalistami w zakresie projektowania i ergonomii oprzętu taktycznego. Firma zatrudnia ekspertów z wielu dziedzin sportu, w celu zapewnienia wygody, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas ekstremalnych wypraw w niedostępne zakątki globu. Przy produkcji toreb Wisport dokłada szczególnej staranności, żeby każdy szew przetrwał trudne warunki użytkowania, a każdy suwak wytrzymał wiele lat eksploatacji. Podobnie jak nerki Wisport, tak samo pozostałe produkty w tej kategorii są wykonane z Cordury.

Kieszenie Wisport, dedykowane do plecaków z linii Sparrow, stanowić mogą idealne uzupełnienie taktyczne dla Twojego plecaka, kiedy szykuje się dłuższa wędrówka. Są niezastąpione, gdy potrzebujesz rozszerzyć możliwości transportowe, ale nie chcesz kupować kolejnego, większego plecaka. Dzięki zastosowaniu systemu Molle, kieszenie Wisport można w łatwy i szybki sposób montować i demontować, w zależności od naszych potrzeb, a łączenie ich jest całkowicie bezinwazyjne, a jednocześnie pewne. Oprócz możliwości doczepienia ich do plecaków, dzięki uniwersalności kieszeni Wisport, możemy zaadaptować je do innych, rozmaitych zastosowań. Z powodzeniem można ich użyć jako worków zrzutowych podczas rozgrywek ASG, a także jako uniwersalnych, pionowych nerek. Wisport zna potrzeby swoich klientów, dzięki czemu produkty tej firmy są tak uniwersalne. Firma stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów, co daje się odczuć szczególnie po latach eksploatacji, gdy torby Wisport nadal zachowują swój kolor, nie widać żadnych przetarć ani defektów, a szwy pozostają nienaruszone. Bardzo ciekawym produktem jest torba Wisport model Pathfinder, która oprócz zastosowania wodoodpornej Cordury, zabezpiecza nasze dokumenty także tworzywem PCV, dzięki czemu wszystko wewnątrz pozostaje suche. Bez względu na to, czy szukasz kieszeni Wisport, czy innego wyposażenia taktycznego, na pewno w tej kategorii wybierzesz coś dla siebie. Zarówno bogata oferta nerek Wisport, jak i pozostałych produktów jest zdecydowanie warta rozważenia.