Kamizelka ma kilka dużych zalet ale też kilka dużych wad. Z tych dobrych stron to funkcja ochronna i jakość wykonania. Natomiast wielką wadą jest brak pasków molle. Ja zamontowałem na niej 1-2 ładownice przy pomocy adaptera velcro od helikona (Polecam) ale to nadal kropla w morzu potrzeb. Kamizelka jest długa i dodatkowy pas też odpada. Paski na ramionach są grube i utrudniają strzelanie. Polecam tylko w sytuacjach gdzie najważniejsza jest ochrona a nie skuteczność (VIP, nieletni, kamerzysta)
Kamizelka ochronna Personal Body Armor to doskonałe rozwiązanie dla graczy biorących udział w starciach CQB. Wbudowane atrapy płyt balistycznych z przodu oraz z tyłu, a także rozległy obszar osłonny, minimalizują ryzyko obrażeń spowodowanych trafieniami z replik na bliskim dystansie.
Regulacja rozmiaru odbywa się za pomocą pasków velcro, co pozwala na dopasowanie do różnych typów sylwetki. Na przednim panelu umieszczono szeroką powierzchnię rzepową, umożliwiającą przymocowanie morale patchy i innych oznaczeń.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: nylon
Wymiar płyty z przodu: 44 x 44 cm
Wymiar płyty z tyłu: 46 x 57 cm
Zakres regulacji w pasie: 76 - 102 cm
Waga: 1300 g
Producent: GFC Tactical, Polska
| System szybkiego zrzutu kamizelki | Nie |
|---|---|
| Kieszenie na wkłady balistyczne | Tak |
| Zapięcie | Rzep |
| Typ kamizelki | Plate Carrier |
| Uchwyt transportowy | Nie |
| Materiał główny | 100% nylon |
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Kolor główny | Black |
| Panel velcro | Tak |
| Kompatybilność z molle/pals | Nie |
| Regulacja | Tak |
| Waga | 1300 g |
| EAN | 5902543420107 |
| Kod producenta | GFT-18-000367 |
| Producent | GFC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 8
-
-
Bardzo polecam serdecznie . Bardzo fajna pozdrawiam
-
Dobra jako dodatkowe wytłumienie na CQB, na larpy itd.
-
Dobra kamizelka na CQB. Nawet dla większych graczy ;)
-
Bardzo dobrze wykonana kamizelka , wygodna dobra do ASG
-
Wytrzymała kamizelka, dobra na CQB
-
Całkiem fajna, ale strasznie w niej gorąco.
-
W sam raz gdy chcemy zrobić strój jak Punisher, z przodu możemy przyczepić grafikę na rzepy. Długie taśmy pozwalają na dopasowanie do różnych sylwetek, nawet dla osób wysokich czy też z mięśniem piwnym.
Brak opinii