BLACK WEEKS DO -50% | Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Okulary taktyczne Bolle Prism - Przyciemniane

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
39,95 zł
  • Gwarantowana dostawa - Wt. 18 Lis.
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 3 punkty = 1,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
39,95 zł

Lekkie okulary o wytrzymałości mechanicznej szyb pozwalającej chronić oczy przed odłamkami, rykoszetami i innymi nadlatującymi obiektami wg klasy F (obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 45 m/s) i T (rozżarzonymi drobinami).

Nowoczesne, wykonane z poliwęglanu szyby spełniają normę europejską ochrony przed światłem i promieniami nadfioletu - wg europejskiej normy EN 166 (100% UV). Soczewki o grubości 2,25 mm posiadają odporną na zarysowania zewnętrzną powłokę AS (anti-scratch) oraz wewnętrzną AF (anti-fog).

Zastosowane materiały oraz technologie zapewniają komfort wielogodzinnego noszenia.

W komplecie znajduje się elastyczny pasek na szyję.

Okulary posiadają certyfikat CE.

Dane techniczne
Model: Prism - Przyciemniane
Szyba: poliwęglan 2,25 mm
Wytrzymałość mechaniczna: F
Przyciemnione: EN166-F (100% UV), 5-3.1, 1FT
Oprawa: PC (poliwęglan)
Waga: 25 g
Producent: Bolle, Francja

Bolle


Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Bolle.


Bolle to francuska marka z ponad 130-letnią historią, specjalizująca się w produkcji okularów przeciwsłonecznych, gogli narciarskich, okularów ochronnych oraz kasków sportowych. Założona w 1888 roku w Oyonnax, firma od początku stawiała na innowacyjność i precyzję wykonania. Znana jest z zaawansowanych technologii, takich jak soczewki fotochromowe, powłoki antyfog Platinum czy rozwiązania zwiększające kontrast widzenia. Produkty marki spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, w tym EN166, ANSI i MIL-PRF, co czyni je wyborem zarówno dla sportowców, jak i służb mundurowych.

Więcej informacji
Materiał szkieł Poliwęglan
Materiał oprawki Poliwęglan
Kolor oprawki Czarny
Kolor szkieł Czarny
Klasa wytrzymałości F
Polaryzacja Nie
Filtr UV Tak
Przyciemnienie Tak
Waga 25 g
Płeć Męska
EAN 3660740003470
Kod producenta PRIPSF
Producent Bolle

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 6

  1. K...
    100%

    Okulary zapewniają idealny kompromis między ciemnym a jasnym szkłem - dokładnie to czego szukałem. Lekkie, wygodne w świetnej cenie. Nadają się do bardzo wielu zastosowań.

  2. Ł...
    100%

    Nie mam zastrzeżeń ,produkt spełnia swoje zastosowanie ,dobra cena ,lekkie ,dobrze trzymają się na nosie ,nie spadają , łatwe w czyszczeniu.Polecam ;)

  3. S...
    100%

    Jak na tę cenę okulary dobrej jakości, są lekko przyciemniane i odporne na upadek, wytrzymały upadek z wysokości 1,5 m na beton, zdecydowanie polecam.

  4. F...
    100%

    Kolejne już okulary tej firmy chroniące oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniami UV, spoko wygląd, dobre wykonani i cena nie do pobicia nic tylko kupować.

  5. Z...
    100%

    Okularki super, lekki, tylko lekko przyciemniene. W sam raz na ostro słońce zimą i latem. Polecam

  6. Z...
    100%

    Właśnie takich okularów szukałem, aby były lekkie, chroniły przed działaniem słońca, a jednocześnie były tylko lekko przyciemnione. Ponieważ okularów za często nie używam, więc cena jest bardzo przystępne, znany jest producent. Okulary na stojakach to często badziewie nie warte swoje ceny za jaką jest sprzedawane.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup