LETNIA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI | Pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Wzrost modela:

Plecak Tasmanian Tiger Base Pack FO 60 l - MultiCam

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
2 099,90 zł
Dostępne warianty produktu:
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 49
Kup na raty: 209,99 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa od 200 zł
209 pkt. o wartości 104,50 zł na kolejne zakupy
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK

30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon

Do góry
2 099,90 zł

Plecak Tasmanian Tiger Base Pack FO 60 l - MultiCam

Plecak o pojemności 60 litrów z regulowanym systemem nośnym V2 Plus. Został dostosowany do przenoszenia większej ilości wyposażenia, a dzięki rozbudowanej konstrukcji pozwala na uporządkowane rozmieszczenie ekwipunku. Model wykonano z połączenia odpornej na uszkodzenia mechaniczne Cordury 700D oraz trwałego materiału T-Square Rip FD.

Tkaniny zewnętrzne pokryto ochronną powłoką DWR (wolną od substancji PFC/PFAS), która ogranicza wchłanianie wilgoci.

2 pojemne komory i pasy kompresyjne

Plecak wyposażono w 2 komory (główną oraz dolną), co ułatwia organizację wyposażenia i oddzielenie poszczególnych elementów ekwipunku. Dostęp do komory głównej od góry zapewnia rozwijany komin zamykany w systemie roll-top, umożliwiający zwiększenie pojemności plecaka z 60 do 75 litrów. Górna część zabezpieczona jest dodatkowo odpinaną klapą z klamrami zatrzaskowymi. W klapie umieszczono praktyczną kieszeń na drobne akcesoria.

Dodatkowy dostęp do komory głównej możliwy jest od frontu - zamek błyskawiczny typu FO (Front Opening) pozwala na jej pełne otwarcie, co znacząco ułatwia pakowanie oraz wyjmowanie zawartości. Dolna komora zamykana jest dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym, zapewniającym wygodny dostęp do wyposażenia. Pasy kompresyjne umożliwiają regulację objętości plecaka.

kompatybilność z systemem nawadniania

Wewnątrz komory głównej znajduje się przegroda przeznaczona na radiostację lub bukłak hydracyjny, a także otwór umożliwiający wyprowadzenie anteny lub rurki systemu nawadniającego. Wnętrze wyposażono również w panele rzepowe pozwalające na organizację wyposażenia przy użyciu kompatybilnych wkładów.

System MOLLE/PALS, D-RINGI I TROKI

Na całej powierzchni plecaka rozmieszczono liczne taśmy systemu MOLLE/PALS umożliwiające jego rozbudowę o dodatkowe kieszenie i zasobniki. Na froncie zastosowano mocowanie pozwalające na troczenie czekana lub kijów trekkingowych. Dodatkowe punkty montażowe stanowią D-ringi umożliwiające montaż większej ilości wyposażenia. Zamki błyskawiczne zastosowane w modelu zakończono dużymi trokami ułatwiającymi obsługę.

Regulowany system nośny v2 plus

Model wyposażono w regulowany system nośny V2 Plus, który można dopasować do wzrostu użytkownika. Jego komponenty to:

  • szelki z płynną regulacją długości
  • pas piersiowy z regulacją wysokości oraz obwodu, poprawiający stabilizację podczas ruchu
  • wypinany pas biodrowy, który może być używany także jako samodzielny pas taktyczny

Panel tylny wykonano ze sprężystej pianki pokrytej przewiewną siatką, która poprawia wentylację. Całość uzupełniają solidne uchwyty transportowe umożliwiające przenoszenie plecaka w dłoni.

Kamuflaż MultiCam

MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. 

Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.

najważniejsze cechy

  • pojemność 60 l z możliwością zwiększenia do 75 l
  • regulowany system nośny V2 Plus
  • wytrzymała Cordura 700D i T-Square Rip FD
  • powłoka DWR bez PFC/PFAS
  • 2 komory (główna i dolna)
  • komin roll-top zwiększający objętość
  • odpinana klapa z kieszenią
  • frontowe otwarcie FO (Front Opening)
  • dolna komora z dwukierunkowym zamkiem
  • wewnętrzna przegroda na radio lub bukłak
  • wewnętrzne panele rzepowe
  • liczne taśmy MOLLE/PALS
  • mocowanie na czekan lub kije
  • pasy kompresyjne stabilizujące ładunek
  • regulowane pasy naramienne
  • regulowany pas piersiowy i biodrowy
  • wentylowany panel tylny
  • solidne uchwyty transportowe
  • panele velcro na naszywki lub emblematy
Tasmanian Tiger


Militaria.pl jest dealerem premium marki Tasmanian Tiger.


Tasmanian Tiger to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu taktycznego dla wojska, policji i służb ratowniczych. Powstała w 1999 roku jako część firmy Tatonka GmbH i od początku stawia na najwyższą jakość, precyzję wykonania oraz pełną kontrolę nad procesem produkcji. W jej ofercie znajdują się plecaki bojowe, kamizelki taktyczne, torby medyczne, ładownice i akcesoria w systemie MOLLE. Nazwa marki nawiązuje do wymarłego tygrysa tasmańskiego - symbolu siły, wytrzymałości i zdolności adaptacji. Produkty Tasmanian Tiger są cenione przez profesjonalistów na całym świecie i uznawane za synonim sprzętu, na którym można polegać w każdej sytuacji.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Zapięcie komory głównej Roll-top + zamek błyskawiczny
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Tak
Siatka dystansująca Nie
Wymiary 77 x 31 x 23 cm
Pojemność 60 l
Liczba kieszeni 2
Kamuflaż MultiCam
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilny z systemem nawadniania Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Nie
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 3,08 kg
EAN 4013236409901
Kod producenta 8848.394.UNI
Producent Tasmanian Tiger
Materiał główny Cordura 700D
Materiał dodatkowy T-Square Rip FD

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. J... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Nowy plecak TT to świetny wybór – idealny rozmiar i dzięki FO zyskał jeszcze więcej funkcji. Dodatkowo mamy tu sprawdzoną jakość TT w naprawdę atrakcyjnej cenie.

  2. W... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Plecak Tasmanian Tiger Base Pack FO 60 l - Olive - Plecak rewelacyjny, można modelować jego pojemność według potrzeb. Ogromną zaleta która przekonała mnie do jego zakupu jest otwieranie z góry i od frontu co znacznie ułatwia organizację załadunku EQ. Cordura 700 - rewelacja, pasy nośne odciążają plecy. Polecam.

Brak opinii

  1. ...