Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Plecak Wisport Raccoon 85 l MultiCam

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
1 699,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Zamów teraz z usługą InPost - dostawa już jutro!

Kup na raty: 169,90 zł x 10 rat 0%
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 169 punktów = 84,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 2
  • cechy i technologie
  • Warto dokupić
1 699,00 zł

Plecak Wisport Raccoon 85 l MultiCam

Duży plecak militarno-survivalowy o pojemności 85 litrów. Wykonany z bardzo wytrzymałej i odpornej na rozdarcia Cordury. Wyposażono go w regulowany system nośny, liczne kieszenie oraz system MOLLE/PALS, a całość wzmocniono ryglowanymi szwami. Plecak sprawdzi się podczas długich wypraw i wycieczek oraz w działaniach taktycznych.

Regulowany system nośny

W plecaku zastosowano aluminiowy stelaż oraz regulowany system nośny (FAS Plus Ergonomic), który pozwala na dopasowanie plecaka do indywidualnej budowy oraz wzrostu użytkownika. Szeroki regulowany pas biodrowy i piersiowy wyposażono w atestowane klamry ITW NEXUS i Duraflex. Całość systemu zapewnia wysoką sztywność plecaka i umożliwia przenoszenie dużego obciążenia w komfortowy sposób. Zastosowana siatka dystansowa zwiększa cyrkulację powietrza od strony pleców w upalne dni.

Pojemna komora główna i dodatkowe kieszenie

Główna komora jest dwudzielna (wewnętrzny kołnierz dzieli ją na dolną część 1/3 i górną 2/3 pojemności). Dostęp do bagażu przenoszonego na dnie zapewnia odpinana klapa znajdująca się u dołu. Po bokach znajdują się dodatkowe kieszenie o pojemności 9 litrów każda na mniejszy ekwipunek. Główna komora od góry jest zamykana miękkim kołnierzem zapinanym na suwak i dla stabilności dopinana trokiem. Klapa plecaka to dwie kieszenie: wierzchnia i głęboka, pojemna kieszeń wewnętrzna. Boczny uchwyt ułatwia przenoszenie plecaka w jednej ręce.

System MOLLE/PALS i zewnętrzne troki

Plecak wyposażono w system MOLLE/PALS, który umożliwia zamocowanie dodatkowych kieszeni i akcesoriów. Dużą swobodę konfiguracji zapewniają również zewnętrzne troki zapinane klamrami, które nadadzą się do przenoszenia takich przedmiotów, jak karimata lub śpiwór.

Kieszeń na wkład hydracyjny i pokrowiec przeciwdeszczowy

W plecaku umieszczono specjalną przegrodę przeznaczoną na przenoszenie bukłaka z wodą. Plastikowe zaczepy na szelkach umożliwiają stabilne zamocowanie przewodu. Na dnie plecaka znajduje się jedna mała kieszeń, w której ukryty jest przeciwdeszczowy pokrowiec na plecak.

Najważniejsze cechy

  • wykonany z wytrzymałej Cordury
  • ryglowane szwy
  • klamry ITW NEXUS i Duraflex
  • system MOLLE/PALS
  • aluminiowy stelaż
  • regulowany system nośny
  • szeroki pas biodrowy i piersiowy
  • kieszeń z pokrowcem przeciwdeszczowym
  • przegroda na wkład hydracyjny
  • dwie pojemne boczne kieszenie
  • możliwość dzielenia komory głównej

Kamuflaż MultiCam

MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.

Wisport


Militaria.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Wisport w Polsce.


Wisport to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości plecaków i sprzętu outdoorowego. Firma zdobyła uznanie zarówno wśród miłośników survivalu i turystyki, jak i profesjonalistów z wojska, służb mundurowych oraz ratownictwa. Produkty Wisport wyróżniają się solidnym wykonaniem, nowoczesnymi konstrukcjami i zastosowaniem sprawdzonych technologii. Plecaki marki powstają we współpracy ze specjalistami, dzięki czemu oferują przemyślane rozwiązania, takie jak systemy nośne FAS+, wytrzymałe materiały typu Cordura® czy wodoodporne powłoki ochronne. W ofercie znajdują się modele taktyczne, trekkingowe i miejskie, dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Zapięcie komory głównej Zamknięcie klapą
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Tak
Siatka dystansująca Tak
Ilość komór 2
Wymiary 650 x 380 x 340 mm
Pojemność 85 l
Liczba kieszeni 5
Kamuflaż MultiCam
Materiał główny 100% Cordura 500D
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilność z systemem nawadniającym Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Tak
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 3300 g
EAN 5902431604176
Producent Wisport
Ocena:
100
5/5
Opinie: 2
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj
Cordura feature
Cordura
System MOLLE feature
System MOLLE
ITW Nexus feature
ITW Nexus
Duraflex feature
Duraflex
FAS Plus Ergonomic (Military) feature
FAS Plus Ergonomic (Military)