Dobra jakość wykonania, gumy mocno trzymają magazynki
Wykonana z wytrzymałego poliestru potrójna ładownica o wymiarach 150 x 250 mm. Elastyczna linka shock-cord zabezpiecza magazynki przed wypadnięciem.
Ładownica jest kompatybilna z systemem montażowym MOLLE.
Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: poliester 1000D
Mocowanie: MOLLE
Wymiary: 150 x 250 mm
Waga: 130 g
Producent: Texar, Polska
Militaria.pl jest dealerem premium marki Texar.
Texar to polska marka specjalizująca się w odzieży taktycznej, sprzęcie outdoorowym i akcesoriach survivalowych, czerpiąca inspirację z klasycznych wzorów wojskowych. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji demobilu armii amerykańskiej, by z czasem rozwinąć własną linię produktów - w tym repliki popularnych modeli US Army, takich jak BDU, M65, N3B czy MA-1. Lata doświadczeń oraz konsekwentne doskonalenie oferty sprawiły, że Texar zyskał uznanie wśród profesjonalistów i pasjonatów aktywności terenowej. Dziś marka należy do czołówki polskich producentów w segmencie militarno-outdoorowym.
| Waga | 130 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Kolor główny | Black |
| Wymiary | 150 x 250 mm |
| Materiał główny | Poliester 1000D |
| EAN | 5902414815780 |
| Kod producenta | 48-MP3-PO-BL |
| Producent | Texar |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 4
-
-
Dobre wykonanie, oraz dobrze trzyma magazynki. Doświadczenie po kwartale biegania z tym cudem.
-
Wykonanie jak za tę cenę bardzo dobra. Niestety bardzo często włożenie maga wymaga dwóch rąk. Poza tym brak wad
-
Dobre wykonanie, pasuje idealnie do mojego oporządzenia Jakość 5/5 Cena 5/5 Sposób i szybkość w dostarczeniu produktu 5/5
Brak opinii