Warta każdej zł, trzeba tylko pamiętać o zaleceniach producenta a odwdzięczy się bezawaryjnością. To konieczne bo uszczelki w magazynku delikatne. Bardziej plastik niż karabinki Crosmana za to tańszy o jakieś 30%. Za zaoszczędzone zł kupiłem akcesoria jak na zdjęciu (Tłumik SD4 doskonale wycisza). Wydajny i mocniejszy od Crosmana. Na dwóch kapsułach strzelam 120 do nawet 150x. Do 20m celny, dalej to już typowo BB. Blowback ok, po ostatniej kulce zamek w tylnym położeniu, dobra rzecz przy magazynku na 30 szt. Tryb full auto to szał absolutny! Koniecznie kupcie dodatkowy magazynek i strzelajcie na zmianę, unikniecie mrożenia kapsuł. Przy okazji poćwiczycie zmianę. Jedyny minus to wypadający pin przy gnieździe magazynka ale wetknąłem papierek i siedzi. Świetny karabinek.