ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Opaski dziane i bandaże

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

4 produkty

 1. (189)
  Wysyłka: Natychmiast
  4,99 zł
 2. (99)
  Wysyłka: Natychmiast
  2,99 zł

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Opaski dziane służą do podtrzymywania opatrunków i są jednym z ich głównych elementów. To właśnie one pozwalają utrzymywać się gazie lub kompresowi na miejscu. W sklepie Militaria.pl kupisz akcesoria medyczne wysokiej klasy, spełniające normy europejskie. W prezentowanej kategorii znajdziesz bandaże dziane, stanowiące podstawowe wyposażenie większości apteczek do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Oferowane w tej kategorii produktowej bandaże wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających odpowiedni współczynnik oddychalności skóry. To niezwykle ważne, ponieważ w procesie gojenia się ran dostęp świeżego powietrza jest wskazany. Decydując się na zakup bandaży dzianych, wybieraj zawsze kilka różnych długości i szerokości, gdyż tylko mając do dyspozycji duży wybór, możesz w odpowiedni sposób opatrzyć każdą ranę. Rozległe przerwanie skóry z uszkodzeniem tkanek położonych głębiej wymaga zazwyczaj użycia opaski uciskowej oraz większej ilości opasek dzianych. Mniejsze i mniej rozległe skaleczenie powinno się opatrywać odpowiednio mniejszą ilością warstw. Zbyt wiele materiału opatrunkowego uniemożliwia oddychanie skóry, co spowalnia proces gojenia. W przypadku głębokiej penetracji i rozległych ran ważniejsze jest jednak zatamowanie krwawienia. Prezentowane artykuły pozwolą na uzupełnienie Twojej apteczki turystycznej lub wojskowej o niezbędny sprzęt. Dzięki bandażom dzianym możesz opatrywać większość ran i skaleczeń. Są pakowane w warunkach sterylnych, w atmosferze ochronnej. Zapobiega to dostawaniu się do wnętrza opakowania mikrobów oraz brudu. Pamiętaj, aby regularnie uzupełniać wyposażenie swojej apteczki pierwszej pomocy. Po każdorazowym jej użyciu dokup niezbędny ekwipunek, żeby być gotowym na kolejną nieprzewidzianą sytuację. Kupując lub organizując ją po raz pierwszy, warto już wtedy dodać kilka dodatkowych akcesoriów, takich jak kompresy, gazy, opatrunki jałowe czy opaski dziane właśnie.

Opaski wykorzystywane są w codziennej pracy zespołów ratownictwa medycznego, personelu szpitali oraz przez wojskowe ratownictwo medyczne. Produkty najwyższej jakości, oferowane przez Militaria.pl, stanowią także doskonały sposób na uzupełnienie domowej apteczki czy turystycznego zasobnika medycznego, który nosisz ze sobą na co dzień. Bandaże dziane powinny znaleźć się także w Twojej apteczce samochodowej i motocyklowej. Jeżeli posiadasz więcej pojazdów, w każdym powinieneś wozić uzupełnioną w niezbędny ekwipunek medyczny apteczkę pierwszej pomocy. Warto rozważyć również noszenie niewielkiej apteczki podczas wypadu na rower, w góry czy do lasu. Koniecznie uzupełnij ją opaskami dzianymi, dzięki którym opatrzysz w trudnych warunkach prawie każdą ranę. Zachęcamy do szkolenia się z zakresu udzielania podstawowej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Ta cenna umiejętność może się przydać w najmniej spodziewanym momencie, a prawidłowo udzielona pierwsza pomoc pozwoli uratować życie Tobie, Twojej rodzinie lub przyjaciołom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Militaria.pl.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49