Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Czasopisma

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje

25 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

 20. Brak towaru

 21. Brak towaru

 22. Brak towaru

 23. Brak towaru

 24. Brak towaru

25 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy czasopisma wojskowe i magazyny militarne. Przedstawiamy Państwu miesięcznik “STRZAŁ pl pro libertate” publikowany przez Wydawnictwo Y.  “STRZAŁ pl pro libertate” jest to polskie czasopismo, które ukazuje się od roku 1990. Miesięcznik na przełomie lat zmieniał swoje nazwy. Początkowo był znany pod tytułem “Pistolet”, następnie był “Colt” i “Broń”. Od 2002 roku magazyn ukazywał się pod nazwą “Strzał”, drukowany przez wydawnictwo Magnum - X.  Od 2016 czasopismo nosi nazwę “STRZAŁ pl pro libertate”, która powstała dzięki skojarzeniu ze stroną internetową Strzał.pl.

Wewnątrz tego miesięcznika można odnaleźć wiele artykułów poświęconych broni oraz akcesoriom do niej. Znajdą się tam również artykuły o strzelectwie, myślistwie oraz samoobronie. Wydawnictwo przykłada dużą uwagę do tego, aby czasopisma wojskowe “STRZAŁ pl pro libertate” były najlepszym w Polsce fachowym medium. Te czasopisma wojskowe przeznaczone są dla pasjonatów, ale również teoretyków broni strzeleckiej. Czasopismo to zajmuje się określoną tematyką, ale również lifestylem. W każdym z wydań można znaleźć opisy różnych modeli broni, potrzebnych do niej akcesoriów, gadżetów oraz amunicji. Oprócz tego przeczytasz tam wiele ciekawych artykułów o tematyce socjo-politycznej oraz wywiadów z wyjątkowymi osobami. Oczywiście w magazynie nie może zabraknąć ciekawostek z historii bronioznastwa.

Zróżnicowana treść w czasopismach wojskowych “STRZAŁ pl pro libertate” pozwala na to, że oprócz informacji o broni przeczytasz inne ciekawe treści poszerzające horyzonty. W miesięcznikach umieszczone są stałe działy. Między innymi są to działy: zbrojownia, prawo i broń czy kącik kolekcjonera. Redakcja magazynów militarnych zwraca uwagę na sprawę dostępności broni dla Polaków. W tych magazynach militarnych, można znaleźć liczne artykuły na temat uzyskania pozwolenia na broń czy zmian, które dotyczą stowarzyszeń strzeleckich. Dla fanów sportów strzeleckich również znajdzie się coś ciekawego do poczytania. W czasopismach jest dział sportowy, w którym umieszczone są artykuły na temat poczynań Polskich zawodników w sportach strzeleckich. W czasopismach wojskowych “STRZAŁ pl pro libertate” znajduje się również dział z wiadomościami, który przybliża czytelnikowi najświeższe informacje ze świata związane z tematyką broni. Można również przeczytać felietony napisane przez Wojciecha Cejrowskiego. Artykuły są pisane przez osoby cieszące się dużym uznaniem i autorytetem w branży militarnej. Artykuły są napisane w łatwy, ale ciekawy i wyczerpujący temat sposób. Na przyjemność czytania wpływa również sposób wydania czasopisma. Magazyny militarne posiadają dopracowaną i bogatą szatę graficzną cieszącą oko czytelnika.