Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Czołówki Olight

Schowaj Czytaj więcej

Latarki czołowe Olight charakteryzują się m.in. zaawansowaną elektroniką sterującą poborem prądu z baterii. Sprawia to, że czołówki Olight mogą świecić w konkretnym trybie z mocą nie ulegającą wahaniom, aż do momentu gdy akumulator ulegnie wyczerpaniu. Latarka czołowa Olight będzie również chroniona przed przegrzaniem w trakcie świecenia maksymalną mocą. Tego typu rozwiązania zapewniają użytkownikowi komfort oraz pewność niezawodnej pracy urządzenia, w chwili gdy jest to najbardziej potrzebne.

Ustaw kierunek malejący

13 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł 509,00 zł
  Oszczędzasz 110,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 359,00 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 159,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 159,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
Ustaw kierunek malejący

13 produktów

  Czołówka Olight z reguły ma tryby świecenia, które stanowią cenny dodatek, ponieważ pozwala to na lepsze dostosowanie działania latarki do konkretnej sytuacji. Ponadto przeważnie użytkownik czołówki nie ma potrzeby nieustannego wykorzystywania maksymalnego trybu świecenia, a korzystanie z trybu o niższej jasności wiąże się z niższym zapotrzebowaniem na energię, co przekłada się na dłuższy czas świecenia. Trzeba pamiętać także o tym, że zbyt wysoka jasność w połączeniu ze wzrokiem przyzwyczajonym do ciemności, może oślepić – w takich sytuacjach idealne są tryby typu moonlight.

  Czołówki mogą być wykorzystywane w najróżniejszych sytuacjach, dlatego wodoodporność często okazuje się być bardzo przydatną cechą. Dzięki kodom IP łatwo dowiedzieć się jaki stopień ochrony jest zapewniany przez obudowę danej latarki Olight. Ponadto czołówki tego producenta często są odporne na upadki z określonej wysokości. Źródła światła wysokiej jakości zawsze mogą się przydać, dlatego czołówki Olight cieszą się zainteresowaniem.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49