Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Czołówki Olight

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności
Klips w zestawie
Akumulator w zestawie
Opaska na głowę
Etui w zestawie

19 produktów

 1. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł 509,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

19 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Latarki czołowe Olight charakteryzują się m.in. zaawansowaną elektroniką sterującą poborem prądu z baterii. Sprawia to, że czołówki Olight mogą świecić w konkretnym trybie z mocą nie ulegającą wahaniom, aż do momentu gdy akumulator ulegnie wyczerpaniu. Latarka czołowa Olight będzie również chroniona przed przegrzaniem w trakcie świecenia maksymalną mocą. Tego typu rozwiązania zapewniają użytkownikowi komfort oraz pewność niezawodnej pracy urządzenia, w chwili gdy jest to najbardziej potrzebne.

Czołówka Olight z reguły ma tryby świecenia, które stanowią cenny dodatek, ponieważ pozwala to na lepsze dostosowanie działania latarki do konkretnej sytuacji. Ponadto przeważnie użytkownik czołówki nie ma potrzeby nieustannego wykorzystywania maksymalnego trybu świecenia, a korzystanie z trybu o niższej jasności wiąże się z niższym zapotrzebowaniem na energię, co przekłada się na dłuższy czas świecenia. Trzeba pamiętać także o tym, że zbyt wysoka jasność w połączeniu ze wzrokiem przyzwyczajonym do ciemności, może oślepić – w takich sytuacjach idealne są tryby typu moonlight.

Czołówki mogą być wykorzystywane w najróżniejszych sytuacjach, dlatego wodoodporność często okazuje się być bardzo przydatną cechą. Dzięki kodom IP łatwo dowiedzieć się jaki stopień ochrony jest zapewniany przez obudowę danej latarki Olight. Ponadto czołówki tego producenta często są odporne na upadki z określonej wysokości. Źródła światła wysokiej jakości zawsze mogą się przydać, dlatego czołówki Olight cieszą się zainteresowaniem.