Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Drążki do podciągania i kółka gimnastyczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

11 produktów

 1. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,00 zł 179,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 2. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 59,00 zł
  Oszczędzasz 19,01 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  144,99 zł 169,00 zł
  Oszczędzasz 24,01 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

  (1)
  Wysyłka: Brak towaru
  129,99 zł 345,00 zł
  Oszczędzasz 215,01 zł
 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Jeśli jesteś osobą aktywną, ale preferujesz wykonywanie treningów w domu, to zdecydowanie przydadzą Ci się drążki do ćwiczeń. W tej kategorii zostały umieszczone różne modele drążków przeznaczonych do podciągania oraz innych rodzajów ćwiczeń. Drążek jest wielofunkcyjnym przyrządem, który w prosty sposób możesz zamontować w swoim domu. Nie zajmuje wiele miejsca, wystarczy przymocować go do ściany czy sufitu. Wykonywanie ćwiczeń na drążkach do podciągania ma bardzo pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki. Wykonując regularne treningi z użyciem drążka, szybko możesz zauważyć, jak doszło do wzmocnienia mięśni rąk, ramion, a także pleców i barków. Włączając w swoje treningi podciąganie, łatwiej kształtować sylwetkę i nadać jej sportowego wyglądu. Jeżeli pracujesz nad utratą kilogramów i chcesz, aby Twoje ciało było wysportowane, to wykonywanie ćwiczeń na drążku powinno znaleźć się w Twoim planie treningowym. Dzięki posiadaniu drążka do podciągania w domu możesz wykonywać treningi bez potrzeby wychodzenia z domu.  Ma to zdecydowany wpływ na regularność oraz motywację do wykonywania aktywności.

W ofercie sklepu Militaria.pl możesz znaleźć wiele modeli drążków do ćwiczeń. Przed zakupem drążka warto zwrócić uwagę na ich modele, cechy oraz zastosowanie. Jeżeli potrzebujesz drążka prostego w montażu, powinieneś zwrócić uwagę na drążki rozporowe. Jest to najprostszy model wśród drążków posiadający zazwyczaj prosty uchwyt. Do montażu drążków rozporowych nie musisz wykorzystywać śrub lub wkrętów. Konstrukcja drążka pozwala na jej łatwe i stabilne umieszczenie między framugą drzwi lub ścianami, wykorzystując rozpieranie. Dla osób, które pragną mieć większą swobodę ruchu oraz możliwość wykonywania ćwiczeń różnego rodzaju, posiadamy drążki wielofunkcyjne. Jest on również wygodny w montażu, ale poprzez większą ilość uchwytów zajmuje więcej miejsca. Dostępne w naszej ofercie drążki mają dodatkowe zabezpieczenie przed niechcianym uszkodzeniem lub ubrudzeniem ściany. Drążki ze zwiększoną ilością uchwytów pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń działających na kilka partii ciała. Wykorzystując dodatkowe taśmy oraz rękojeści, możesz wykonywać ćwiczenia takie jak pompki czy dipy, które również wpływają na odpowiednie kształtowanie się Twojej sylwetki. Dzięki wielu możliwościom wykonywania ćwiczeń drążek nie jest tylko nudnym narzędziem do podciągania się.

W tej kategorii umieszczone również zostały kółka gimnastyczne, które są ciekawą alternatywą dla drążków. Za pomocą kółek gimnastycznych możesz wykonywać tradycyjne podciągania wpływające na górną partię ciała, ale także wyćwiczyć mięśnie brzucha. Korzystanie z kół gimnastycznych ma wiele zalet dla ciała. Wpływa na lepsze utrzymywanie równowagi, uczy kontrolowania swojego ciała, działając jednocześnie na kształtowanie sylwetki. Wykorzystując kółka gimnastyczne, można wykonywać wiele rodzajów ćwiczeń nawet tych bardziej skomplikowanych, a także różne akrobacje. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli kółek wykonanych z różnych materiałów. Bardzo istotny jest stabilny chwyt kół podczas wykonywania ćwiczeń, dlatego do produkcji ich wykorzystuje się drewno oraz tworzywo. Koła gimnastyczne tworzone są w taki sposób, aby były antypoślizgowe i wodoodporne, co pozwoli na zachowanie lepszej stabilności w trakcie ruchu. Dostępne w ofercie sklepu Militaria.pl drążki do podciągania pozwalają, aby każdy z naszych klientów, który chce uprawiać sport w swoim domu, mógł znaleźć produkt dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.