Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Pasy na siłownię, stabilizatory na kolana, łokcie i nadgarstki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Kolor/kamuflaż
Typ materiału

23 produkty

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  21,40 zł 24,90 zł
  Oszczędzasz 3,50 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 27,99 zł 32,00 zł
  Oszczędzasz 4,01 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 69,00 zł 79,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 4. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 53,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 29,90 zł
 6. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 89,99 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 29,90 zł
 8. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 55,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 55,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 10. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,00 zł 17,00 zł
  Oszczędzasz 2,00 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,00 zł
 12. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 89,99 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 13. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 89,99 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 14. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 20,99 zł 21,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 15. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 89,99 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
 16. Brak towaru

23 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Aktywność fizyczna, zarówno ta uprawiana na siłowni, jak i ćwiczenia wykonywane w domu, jest bardzo potrzebna naszemu organizmowi i przynosi wiele korzyści. Należy jednak pamiętać o tym, że każda aktywność tego typu – w większym lub mniejszym stopniu – obarczona jest ryzykiem urazu lub kontuzji. Możesz starać się działać prewencyjnie, jednak jeśli już dojdzie do tego typu sytuacji, warto stosować metody stabilizacji stawów, dzięki którym unikniesz wykluczenia z treningów przez dłuższy czas. W tej kategorii oferujemy stabilizatory nadgarstka oraz innych stawów, które zapewnią Ci komfort ćwiczeń bez bólu oraz propozycje mocnych pasów kulturystycznych, zapewniających wsparcie odcinka lędźwiowego. Oferowane przez nas pasy kulturystyczne przeznaczone są do takich ćwiczeń jak przysiady ze sztangą, martwy ciąg czy wyciskanie sztangi. Ich konstrukcja ma za zadanie wspierać mięśnie brzucha oraz odcinek lędźwiowy pleców. Pas tego typu jest szerszy w tylnej części, natomiast węższy na odcinku przeznaczonym dla jamy brzusznej.

Podczas podnoszenia dużych ciężarów, ciśnienie w jamie brzusznej wzrasta, przez co ciało jest w stanie przemieścić duży ciężar. Może się jednak zdarzyć, że struktury otaczające jamę brzuszną nie są wystarczająco wytrzymałe, co prowadzi do takich kontuzji jak przepuklina, urazy dysków, czy do naderwania lub zerwania przyczepów mięśniowych. Zadaniem pasa na siłownię jest właśnie stabilizacja mięśni brzucha podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem na siłowni oraz zabezpieczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Trwałe i wytrzymałe pasy, które znajdziesz w naszym sklepie, wykonane zostały z mocnej tkaniny Rip-Stop, odpornej na rozdarcia. Odpowiednie wyprofilowanie pasa kulturystycznego oraz długi szeroki rzep sprawiają, że dobrze dopasowuje się on do sylwetki użytkownika i nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń. Zewnętrzny rzep pozwoli Ci także na przytroczenie do pasa naszywek typu morale patch, co dodatkowo spersonalizuje produkt. Stabilizacji mogą wymagać także stawy w Twoim ciele. Stabilizatory stawu łokciowego czy ściągacze nadgarstka mają za zadanie zapobiegać powstawaniu przeciążeń oraz chronią uszkodzone już stawy i przyczepione do nich mięśnie. Stabilizatory mogą działać z jednej strony prewencyjnie, chroniąc staw przed przemieszczeniem, bądź też przyspieszyć leczenie i rekonwalescencję już zaistniałych kontuzji poprzez przyspieszanie krążenia oraz zwiększanie temperatury chronionych części ciała.

Oferowane przez nas modele stabilizatorów stawu łokciowego wykonane zostały z wytrzymałych, elastycznych materiałów. Dzięki temu dobrze przylegają do ciała, zapewniając tym samym odpowiednie usztywnienie stawu. Taśma dociągowa na rzep pozwala indywidualnie dobrać siłę nacisku na kontuzjowane miejsce. Podobne rezultaty przynosi korzystanie ze stabilizatorów stawu skokowego, które także znajdziesz w naszym sklepie. Podczas rwań czy przysiadów ograniczają przeciążenie kolan, zapewniając przy tym kompresję i wsparcie dla bolącego stawu. Stabilizatory stawu skokowego wykonano z elastycznego neoprenu, dzięki czemu są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne pasy kulturystyczne oraz inne sprzęty stabilizujące renomowanych producentów akcesoriów sportowych, takich jak THORN+fit czy HMS. Pasy sprawdzą się głównie wśród doświadczonych i wymagających użytkowników siłowni, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i sprawność fizyczną poprzez intensywny trening siłowy, z kolei stabilizatory stawowe przeznaczone są nawet dla osób początkujących. W pozostałych kategoriach znajdziesz także inne akcesoria, przydatne podczas treningu, jak np. gumy treningowerollery i wałki do ćwiczeń czy też hantle i ciężary.