Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Maty do akupresury

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
  10. Zniżka procentowa
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Mata do akupresury to produkt, który od lat cieszy się popularnością wśród osób poszukujących naturalnych metod łagodzenia napięcia mięśniowego i relaksacji. To prosta konstrukcja, która składa się z grubego materiału pokrytego kolcami z tworzywa sztucznego. Maty do akupresury działają pozytywnie na stan zdrowia i samopoczucie. 

Maty do akupresury działają na zasadzie mechanicznej stymulacji punktów akupresury na ciele. Akupresura jest od setek lat znaną techniką medyczną, która wywodzi się ze starożytnej medycyny chińskiej. Zgodnie z tą założeniami tego rejonu, na ciele ludzkim znajdują się punkty odpowiadające za różne organy i funkcje ludzkiego organizmu. Stymulacja tych punktów może wpływać pozytywnie w przypadku odczuwanych boleści i napięć w mięśniach. 

Mata z kolcami do akupresury może być wykorzystywana praktycznie wszędzie, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Regularne korzystanie z maty może złagodzić ból i napięcie mięśniowe między innymi w obrębie pleców, szyi czy ramion. Co więcej, używanie maty z kolcami do masażu może także poprawić mobilność. Innymi możliwymi pozytywnymi skutkami mogą być: obniżenie napięcia wywołanego stresem, poprawa jakości snu, zmniejszenie problemów związanych z bezsennością. 

Początek używania maty z kolcami do akupresury może nie należeć do najbardziej komfortowych. Uzyskanie odpowiednich, pozytywnych rezultatów może wymagać od użytkownika przyzwyczajenia się do odczuć. Jednak w niedługim czasie większość użytkowników mat odczuwa rozluźnienie, rozprężenie mięśni oraz ogólne odprężenie psychofizyczne.  

Jeżeli poszukujesz nowej metody, która pozwoli rozluźnić napięte mięśnie w wyniku stresu lub pracy fizycznej bądź ćwiczeń, polecamy spróbować masażu za pomocą maty do akupresury. Niezależnie od tego, co jest przyczyną dyskomfortu oraz bez względu na to, gdzie się znajdujesz, masaż matą z kolcami może przynieść pozytywne efekty i złagodzić odczuwane dolegliwości. W sklepie Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór mat do akupresury, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.