Zamów teraz - dostawa jutro!

Skakanki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

4 produkty

 1. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,00 zł 49,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,00 zł
 3. (4)
  Wysyłka: Brak towaru
  34,00 zł 49,00 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostały umieszczone różne modele skakanek od znanych i renomowanych firm w branży fitness. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz m.in. skakanki HMS od polskiej firmy. Jest to marka, która na przestrzeni lat zdobyła szerokie uznanie wśród konsumentów na całym świecie. Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2000 i wciąż stawia na rozwój swojej oferty oraz jakości. Dzięki nieprzerwanej pracy w ofercie firmy znajduje się obecnie bardzo duża liczba artykułów przeznaczonych do fitness oraz sportów siłowych. Do produkcji swoich artykułów marka HMS wykorzystuje wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane technologie pozwalające na tworzenie coraz lepszych produktów. 

Dysponujemy także ofertą skakanek pochodzących od innej polskiej firmy – Thorn+fit. Zajmują się produkcją sprzętu oraz akcesoriów specjalistycznych przeznaczonych do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Jest to marka, która swoją popularność uzyskała dzięki współpracy z wieloma sportowcami oraz trenerami personalnymi. Nawiązując współpracę z zawodowcami, firma może ciągle udoskonalać swoje produkty oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania. Na rynku produkty firmy Thron+fit wyróżniają jakość, funkcjonalność, a także ciekawa estetyka. Posiadamy w ofercie naszego sklepu wiele modeli skakanek bokserskich. Jeżeli jesteś osobą aktywną fizycznie lub chcesz zacząć uprawiać sport, to powinieneś mieć swoją skakankę. Trening za jej pomocą ma bardzo wiele zalet oraz jest istotnym elementem podczas treningu nie tylko bokserskiego. Skakanki są wszechstronnymi narzędziami treningowymi. Przydają się osobom, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale także sprawdzi się dla tych, którzy chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę. Wykonywania rytmicznych podskoków wpływa na lepsze spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększa wydolność oraz sprawność organizmu. Skakanie na skakance jest świetnym sposobem na rozgrzewkę, ponieważ następuje przyspieszenie tętna oraz aktywacja mięśni znajdujących się na brzuchu, ramionach oraz nogach. Pozwala na rozgrzanie wielu partii ciała, dzięki czemu wykonywanie reszty treningu jest łatwiejsze i bardziej intensywne bez obawy o kontuzję. Dużą zaletą użytkowania skakanki jest to, że nie prowadzi do nagłego rozbudowania mięśni. Jest to istotny aspekt podczas pracy nad wyszczupleniem sylwetki.

Decydując się na zakup skakanki, warto zwrócić uwagę na kilka cech, które będą warunkowały jej komfortowe użytkowanie. Jednym z najważniejszych elementów każdej skakanki jest linka, dlatego warto zwrócić uwagę, z jakiego materiału jest wykonana. W ofercie posiadamy skakanki wyposażone w linki wykonywane z różnych materiałów. Między innymi można wymienić linki skórzane i stalowe. Linki wykonane z metalu najlepiej sprawdzają się do wykonywania treningów szybkościowych. Sztywna linka gwarantuje brak problemu z plątaniem oraz lepszą parabolę ruchu podczas wykonywania wolniejszych skoków. Przeglądając skakanki bokserskie, warto także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane uchwyty. Do produkcji uchwytów najczęściej wykorzystywanymi materiał jest drewno oraz aluminium. Rączki powinny być w odpowiednie sposób wyprofilowane, aby zapewnić pewny i stabilny chwyt. Wiele modeli ma chropowate wykończenie uchwytu, dzięki czemu nie będzie Ci się ślizgała podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń. Dużą zaletą użytkowania skakanki podczas treningu jest jej niewielki rozmiar. W łatwy sposób możesz ją złożyć, schować do plecaka i przetransportować w wybrane miejsce. Jest to bardzo pomocne, jeśli preferujesz uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Skakanki bokserskie nie są przeznaczone jedynie dla osób uprawiających sztuki walki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skakanek dostępnych w naszym sklepie. Zarówno profesjonaliści, jak i osoby uprawiające sport rekreacyjnie będą zadowolone ze skakanek dostępnych w naszej ofercie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49