Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Latarki M-Tac

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności

3 produkty

3 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Latarki M-Tac to lekkie, poręczne i wytrzymałe urządzenia, które zostały zaprojektowane do zastosowań taktycznych, wojskowych, a także na co dzień. Wyprodukowane z wytrzymałego stopu aluminium, gwarantują solidną konstrukcję, która wytrzyma trudne warunki. Latarki tej marki są przeznaczone dla służb ratowniczych, straży pożarnej, policji i innych służb bezpieczeństwa. Poza tym latarki M-Tac świetnie sprawdzają się podczas aktywności outdoroowych, takich jak: trekking, biwakowanie czy wędkarstwo. 

Latarki te zasilane są różnymi źródłami energii, w zależności od modelu. Część z nich wykorzystuje popularne baterie AA, które są one powszechnie dostępne i można je łatwo wymienić. W innych modelach stosowane są akumulatory, które zapewniają długotrwałe i niezawodne zasilanie. Latarki M-Tac są również wyposażone w praktyczne funkcje. Dzięki metalowemu klipsowi latarkę można wygodnie przypiąć do pasa czy krawędzi kieszeni, aby zawsze była pod ręką. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i mobilności, niektóre modele oferują również otwór na stopce latarki, do którego można przymocować smycz lub linkę zabezpieczającą. 

Latarki M-Tac dostępne w Militaria.pl za sprawą zaawansowanych diod LED wytwarzają imponujący strumień światła. Bez względu na model, jasność światła jest na wysokim poziomie, dzięki czemu możliwe jest skuteczne oświetlenie nawet odległych obszarów. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49