Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Lornetki Bushnell Nitro

Schowaj Czytaj więcej

Bushnell Nitro to wysokiej jakości lornetki wyposażone w pryzmaty dachowe ze szkła optycznego typu BaK-4. Zwarta konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawiają, że Nitro świetnie sprawdzają się w outdoorze. Każda z lornetek Nitro oferuje stałe powiększenie 10 x. Wielkość obiektywu rożni się natomiast w zależności od modelu. W ofercie Militaria.pl można znaleźć lornetki Bushnell Nitro wyposażone w obiektywy o średnicach 25 mm, 36 mm oraz 42 mm.

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

    Soczewki zostały wykonane ze specjalnego szkła ED (Extra-low Dispersion), które charakteryzuje niski współczynnik rozszczepiania światła. W efekcie obraz widziany przez lornetkę ma ponadprzeciętną rozdzielczość i wysoki kontrast. Warto równie wspomnieć o powłokach FMC (Fully Multi-Coated), dzięki którym obraz jest jasny i ostry nawet w pełnym słońcu.

    Z lornetek Bushnell Nitro można korzystać również w deszczu, dzięki powłoce ochronnej, która zapobiega osadzaniu się kropel wody i kurzu na optyce. Wszystkie modele Bushnell Nitro spełniają normę wodoodporności IPX7, co oznacza, że są w stanie wytrzymać nawet zanurzenie wodze.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49