Zamów dziś - dostawa już w piątek!

Lornetki Bushnell Fusion

Schowaj Czytaj więcej

Lornetki Bushnell Fusion są przedstawicielami jednych z najbardziej zaawansowanych modeli amerykańskiej firmy. Już od ponad siedemdziesięciu lat Bushnell dostarcza wysokiej jakości narzędzia optyczne o wielorakim przeznaczeniu – od lunet, przez lornetki aż po dalmierze oraz noktowizję. Przedsiębiorstwo to zostało wielokrotnie nagrodzone za innowacyjność oraz design swoich produktów, stając się jednym z liderów na świecie w dziale optyki. Poniżej znajdziesz jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie osiągnięć w dziedzinie optyki. Lornetki Bushnell Fusion są nie tylko świetnym narzędziem optycznym, który posiada prawie wszystkie ważne technologie zapewniające doskonały obraz, ale także są wyposażone w dalmierz. Czym jest dalmierz? Jest to urządzenie, które za pomocą promienia lasera wyznacza nam odległość do obserwowanego, nieprzezroczystego obiektu. Ma to zastosowanie np. w turystyce, gdzie możemy łatwo obliczyć odległość do ciekawego punktu w zasięgu wzroku lub schroniska. Dodatkowo lornetki z serii Fusion wyposażone zostały w tryb dalmierza balistycznego oraz łuczniczego, który pomoże nam wskazać cel naszego strzału oraz parabolę lotu pocisku. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie dalmierzy na rynku, ułatwiający pracę służbom mundurowym, strzelcom, turystom czy sportowcom uprawiającym łucznictwo zawodowe.

Za sprawą zaawansowanej elektroniki, dalmierz potrafi usuwać z pola widzenia trawę oraz inne drobne przedmioty (Brush Mode), ma precyzyjny bliski pomiar odległości dla drobnych przedmiotów (Bulls Eye mode) oraz swobodne pokazywanie odległości podczas przeglądania terenu w trybie swobodnego patrzenia. Ciekawostką jest fakt, że dalmierz potrafi także ustalić kąt nachylenia obserwowanych płaszczyzn w zakresie od –90 do +90 stopni, a zasięg odległości obiektów sięga do 1600 metrów! Do zasilania dalmierza potrzebna jest bateria 3 V CR123A. Bushnell stworzył kompaktowe narzędzie łączące wielozadaniową lornetkę z funkcją zaawansowanego dalmierza. Jako samo narzędzie optyczne oferuje dwie wersje, różniące się wielkością oraz parametrami – 10x42 lub 12x50. Pierwsza liczba określa, jak bardzo lornetka powiększa nam dany obraz, a drugi to rozmiar obiektywu wyjściowego w mm, który odpowiada za wielkość obserwowanego wycinka terenu oraz ilość wpadającego światła. Obie Lornetki różnią się przez to gabarytami, więc jeżeli masz zamiar zabierać ze sobą lornetkę na górskie wycieczki lub po prostu często ją użytkować, to dobrym pomysłem będzie rozważenie mniejszego rozmiaru. Nie można odmówić lornetkom Fusion firmy Bushnell zaawansowania technologicznego. Już opisywany wyżej dalmierz na pewno zrobił duże wrażenie opisem jego zdolności, natomiast sama lornetka jest przedstawicielem najwyżej półki w dziedzinie optyki.

Wyposażona w wysokiej jakości szkła Bak-4, dzięki którym obraz jest jasny oraz bardzo szczegółowy i w technologię Matrix Display Technology, która zapewnia, że zostaje zminimalizowane zjawisko aberracji chromatycznej. Dodatkowo nie musisz obawiać się używania lornetki podczas deszczowej aury, gdyż powłoka Rainguard stosowana na zewnętrznych soczewkach sprawi, że woda nie będzie osiadać na okularze, a tubusy lornetki są wypełnione suchym azotem, który sprawia, że lornetka nie zaparuje pod wpływem wahań temperatury i jednocześnie uszczelnia tak ważne znajdujące się w środku komponenty. Podsumowując, jeżeli szukasz zaawansowanego technologicznego sprzętu do najbardziej wymagających zadań, powinieneś zainteresować się lornetkami Fusion firmy Bushnell. Dzięki nim otrzymasz nieopisany komfort obserwowania interesujących Cię obiektów oraz wysokiej jakości dalmierz do wykorzystania w przeróżnych sytuacjach.

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49