Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Lornetki Bushnell Prime

Schowaj Czytaj więcej

Seria Bushnell Prime to przede wszystkim korzystny stosunek jakości do ceny. Są to lornetki idealne dla osób początkujących i nie tylko, ponieważ spełnią także wymagania bardziej wymagających użytkowników. Każda lornetka Bushnell Prime oferuje wysoką jakość w korzystnej cenie i jest to istotna zaleta serii Prime, która zostanie doceniona przez wielu użytkowników tych lornetek. Implementowane w nich technologie spełniają potrzeby wielu amatorów prowadzenia różnego rodzaju obserwacji, np. przyrody czy nieba.

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

    Wytrzymałe i ergonomiczne obudowy stanowią cechę charakterystyczną dla lornetek z serii Prime. Bushnell to również synonim technologii i rozwiązań na wysokim poziomie. Przykładowo EXO Protection to zaawansowana powłoka ochronna, która uniemożliwia osadzanie się kurzu oraz kropel wody i poprawia odporność na zarysowania. Takie rozwiązania mają znaczenia jeśli użytkownik chce prowadzić obserwacje w trudnych warunkach. To ważne, ponieważ skraplanie się pary wodnej czy np. uszkodzenia w postaci zarysowań nie należą do pożądanych zjawisk.

    Firma Bushnell istnieje na rynku już od ponad 60 lat, a wiążące się z tym doświadczenie jest istotnym czynnikiem, który ma korzystny wpływ na produkty firmy - jest to odczuwalne również w lornetkach z serii Prime. Bushnel to renoma na całym świecie, a ceny potrafią być bardzo zachęcające do zakupu. Spełnianie norm IP, dobra rozdzielczość i kontrastowość obrazu, a także komfort w trakcie prowadzenia długotrwałych obserwacji, to i wiele innych zalet kryją lornetki Bushnell.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49