ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Lornetki Bushnell Legend Ultra HD

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Dostępność w sklepie
Cena
Zastosuj
Powiększenie (x)
Średnica obiektywu (mm)
Szkła optyczne
Układ
Powłoka antyrefleksyjna
Wodoodporność lornetki
Schowaj Czytaj więcej

Legend Ultra HD to nowa odsłona kultowej linii lornetek amerykańskiej firmy Bushnell! Przeprojektowana, bardziej ergonomiczna obudowa, soczewki ze szkła ED (Extra Low Dispersion), pryzmaty Bak4, powłoki antyrefleksyjne Ultra Wide-Band Custom Coating, powłoki hydrofobowe RainGuardHD. Tubusy wypełnione azotem i uszczelnione o-ringami. Ostry jak brzytwa obraz i wierne kolory w każdych, nawet w najtrudniejszych warunkach. Jakość, której konkurencja Bushnell nie jest w stanie zaoferować w tej cenie.

Bushnell to znany i ceniony, amerykański producent wysokiej jakości optyki oraz produktów outdoorowych. W ofercie producenta znajdziemy między innymi lornetki, teleskopy, lunety, lunety, celowniki punktowe, urządzenia GPS, dalmierze laserowe, kamery do gier, noktowizory i inny sprzęt optyczny.

Legend Ultra HD to jedna z najwyższych serii produktowych w ofercie amerykańskiego producenta. Lornetki dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, wymagającym ostrego i jasnego obrazu w każdej sytuacji.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49