Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Lornetki Delta Optical StarLight

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Powiększenie (x)
Średnica obiektywu (mm)
Szkła optyczne
Układ
Powłoka antyrefleksyjna
Wodoodporność lornetki

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii miłośnicy astronomii odnajdą lornetki Delta Optical StarLight, które są doskonałym sprzętem m.in. do przeglądowych obserwacji nieba. Przed wyborem konkretnego modelu zapoznaj się z kartą produktu, gdzie odnajdziesz dokładny opis produktu, dane techniczne wybranego przez ciebie modelu lornetki, a także opinie użytkowników. Lornetki Delta Optical StaLight odznaczają się precyzyjnym wykonaniem pod względem optyki i mechaniki. Ich cechy charakterystyczne to również korpus pokryty przyjemną w dotyku gumową okleiną, kompaktowa, lekką konstrukcją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Delta Optical StarLight to seria lornetek, którą charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami, wykorzystaniem do produkcji wytrzymałych materiałów oraz prostotą obsługi. Lornetki z tej serii doskonale wpasowują się gdzieś pomiędzy klasyczne, turystyczne modele do obserwacji przyrody, a lornetki astronomiczne. W tych modelach producenta stosuje duże powiększenie w połączeniu z szerokim obiektywem, który zapewnia dużą ilość światła i daje możliwość obserwacji podczas pochmurnych dni.

Delta Optical StarLight to idealny model lornetek dla początkujących obserwatorów, którym zależy na dobrym sprzęcie do obserwacji nieba w przystępnej cenie. Lornetki pokryte zostały warstwą gumy, która jest przyjemna w dotyku i zapewnienia pewny chwyt. Szerokie pole widzenia, jasny przejrzysty obraz oraz zastosowanie bardzo dobrej jakości pryzmatów z antyrefleksyjnymi powłokami to parametry, które na początek przygody z obserwacją nieba na pewno się sprawdzą i zachęcą do częstego spoglądania w niebo.