Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Lornetki Delta Optical StarLight

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii miłośnicy astronomii odnajdą lornetki Delta Optical StarLight, które są doskonałym sprzętem m.in. do przeglądowych obserwacji nieba. Przed wyborem konkretnego modelu zapoznaj się z kartą produktu, gdzie odnajdziesz dokładny opis produktu, dane techniczne wybranego przez ciebie modelu lornetki, a także opinie użytkowników. Lornetki Delta Optical StaLight odznaczają się precyzyjnym wykonaniem pod względem optyki i mechaniki. Ich cechy charakterystyczne to również korpus pokryty przyjemną w dotyku gumową okleiną, kompaktowa, lekką konstrukcją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkty

    Delta Optical StarLight to seria lornetek, którą charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami, wykorzystaniem do produkcji wytrzymałych materiałów oraz prostotą obsługi. Lornetki z tej serii doskonale wpasowują się gdzieś pomiędzy klasyczne, turystyczne modele do obserwacji przyrody, a lornetki astronomiczne. W tych modelach producenta stosuje duże powiększenie w połączeniu z szerokim obiektywem, który zapewnia dużą ilość światła i daje możliwość obserwacji podczas pochmurnych dni.

    Delta Optical StarLight to idealny model lornetek dla początkujących obserwatorów, którym zależy na dobrym sprzęcie do obserwacji nieba w przystępnej cenie. Lornetki pokryte zostały warstwą gumy, która jest przyjemna w dotyku i zapewnienia pewny chwyt. Szerokie pole widzenia, jasny przejrzysty obraz oraz zastosowanie bardzo dobrej jakości pryzmatów z antyrefleksyjnymi powłokami to parametry, które na początek przygody z obserwacją nieba na pewno się sprawdzą i zachęcą do częstego spoglądania w niebo.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49