Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Lunety celownicze do mocnych wiatrówek

Schowaj Czytaj więcej

Jeżeli poszukujesz lunety do wiatrówek sprężynowych to sklep Militaria.pl posiada ich szeroką ofertę. Używanie lunety podczas strzelania może zagwarantować łatwe namierzanie celu oraz precyzyjne trafianie. Lunety są przystosowane do precyzyjnego strzelania na duże odległości. Przeznaczone są dla myśliwych, ale również dla strzelców sportowych. Decydując się na zakup lunety warto zwrócić uwagę na jej parametry po to, aby pasowała do posiadanej broni oraz preferencji użytkownika.  Ważną cechą lunet do wiatrówek sprężynowych jest powiększenie. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele modeli lunet o różnym stopniu powiększenia. Zazwyczaj lunety są wyposażone w zmienne powiększenie, które pozwala na dostosowanie powiększenia na takie, które w tym momencie jest dla nas najbardziej przydatne.

Ustaw kierunek malejący

124 produkty

 1. (47)
  Wysyłka: Natychmiast
  569,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  4799,00 zł 5899,00 zł
  Oszczędzasz 1100,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  4319,00 zł 4999,00 zł
  Oszczędzasz 680,00 zł
Ustaw kierunek malejący

124 produkty

  Standardowym zmiennym powiększeniem jest 3-9x, dzięki temu możemy zdecydować, czy chcemy korzystać z szerokiego pola widzenia używając powiększenia 3, czy chcemy obserwować mały cel na większym powiększeniu. Optyka w lunetach do wiatrówek sprężynowych jest tak skonstruowana, aby widziany obraz był jasny oraz czysty. Zastosowane wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne zapewniają ostry obraz poprzez zmniejszenie niepożądanych odbić oraz strat światła. Wytrzymałe lunety posiadają różne średnice obiektywu. Większe obiektywy zapewniają, że wpada więcej światła dzięki czemu widziany przez nas obraz jest jaśniejszy i bardziej wyraźny. W lunetach do wiatrówek sprężynowych znajdują się różnego rodzaju siatki celownicze. Celowniki w lunetach mogą składać się z punktów, nitek, siatek lub belek. W trakcie celowania krzyż lub ostrze grota powinno być nakierowane na interesujący nas obiekt. Dodatkowe podświetlenie krzyża celowniczego zwiększa komfort podczas strzelania rano lub wieczorem, gdy ilość światła jest ograniczona. W ofercie posiadamy lunety wyposażone w krzyż 4A z czerwoną kropką i trzema belkami. Używanie takiego celownika pozwala na błyskawiczne namierzenie naszego celu. Krzyż ma również możliwość regulacji. Można zmieniać jego położenie w pionie oraz w poziomie.

  Wytrzymałe lunety są tak stworzone, aby były trwałe, odporne na wilgoć oraz wstrząsy. Dodatkowe uszczelnienia zapewnią odporność na wodę. Jeżeli chcesz korzystać z lunety w wilgotnych warunkach lub w miejsce, gdzie temperatura szybko się zmienia, to nie musisz się martwić o zaparowanie optyki wewnątrz ponieważ jest ona specjalnie zabezpieczona. W wytrzymałych lunetach, aby ochronić przed osadzaniem się pary wodnej na soczewkach wykorzystywany jest suchy azot. Tubus wykonany z wytrzymałych materiałów świetnie chroni układ optyczny przed uszkodzeniem i wstrząsami. Dodatkowo tubus może być matowo wykończony co utrudnia odbijanie się światła.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49