Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże składane Mikov

Schowaj Czytaj więcej

Noże składane Mikov to produkty łączące w sobie solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały. Wyposażono je w trwały i niezawodny mechanizm otwierający oraz blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym zamknięciem ostrza w trakcie użytkowania noża. Do produkcji głowni wykorzystywana jest zawsze dobrej jakości stal. Po złożeniu ostrza, nóż ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu jest łatwy w transporcie i świetnie się sprawdza jako element EDC. Można go przechowywać w torbie, plecaku lub po prostu w kieszeni spodni.

Ustaw kierunek malejący

18 produktów

Ustaw kierunek malejący

18 produktów

    Noże składane Mikov to propozycja z Czech, która powinna zainteresować miłośników solidnych i trwałych rozwiązań. W ofercie Militaria.pl znajdują się zarówno noże Mikov z tradycyjnym systemem składania, jak i modele wyposażone w mechanizm sprężynowy. Dużą zaletą noży sprężynowych Mikov jest możliwość wymiany systemu sprężyn odpowiadających za otwieranie noża. Jeśli więc mechanizm otwierający ulegnie uszkodzeniu, można go w łatwy i szybki sposób naprawić.

    Do otwierania klasycznie składanych noży Mikov służy z reguły wygodny w obsłudze kołek w klindze lub ewentualnie wcięcie na paznokieć w głowni. Złożony nóż zajmuje niewiele miejsca, a jego przenoszenie nie wymaga posiadania pochwy. Świetnie się więc sprawdza w warunkach codziennego użytkowania np. jako element ekwipunku dźwiganego codziennie. Warto wspomnieć, że w ofercie Militaria.pl znajduje się także wiele innych produktów do EDC, których jakość powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Polecamy ponadto akcesoria do noży np. smary, osełki itp.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49