Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Noże składane Master Cutlery

Schowaj Czytaj więcej

Noże składane Master Cutlery to modele wyróżniające się oryginalnym wzornictwem oraz atrakcyjną ceną. W ofercie sklepu Militaria.pl znajduje się szeroki wybór noży składanych Master Cutlery, w tym modele ratownicze, treningowe, motylki czy karambity. Osoby, które chcą nauczyć się posługiwania nożem typu motylek powinna zainteresować treningowa wersja tego noża. Głownia, w którą wyposażono model treningowy jest tępa, co pozwala na ćwiczenie trików w bezpieczny sposób, bez ryzyka zranienia.

Ustaw kierunek malejący

70 produktów

Strona
  1. Wysyłka: Natychmiast
    49,99 zł 59,99 zł
    Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

70 produktów

Strona

    Dużą popularnością wśród klientów cieszą się noże składane Master Cutlery w wersji ratowniczej. Są to atrakcyjne cenowo modele przeznaczone do użytkowania na co dzień oraz w sytuacjach awaryjnych. Nóż ratowniczy warto mieć ze sobą zawsze podczas podróży samochodem. Oprócz standardowego ostrza o składanej budowie, nóż ratowniczy z reguły ma także zbijak do szyb oraz przecinak do pasów. Istnieją również bardziej rozbudowane wersje, które oprócz zbijaka i przecinaka mają także np. śrubokręt, klucz nasadowy czy mały łom.

    Dzięki składanej konstrukcji noże Master Cutlery są bezproblemowe w przenoszeniu. Nóż można schować np. do nerki, torby czy kieszeni typu admin pounch. Osoby, które chcą mieć nóż zawsze pod ręką docenią wersje wyposażone w klips, który pozwala na przymocowanie noża do paska lub krawędzi kieszeni. Większość oferowanych przez nas noży składanych Master Cutlery została wyposażona w sprawdzoną i pewną blokadę liner lock, która skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym zamknięciem ostrza.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49