Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże składane Sayre

Schowaj Czytaj więcej

Wśród budżetowych noży składanych, dużą popularnością cieszą się produkty firmy Sayre. Składane noże chińskiego producenta oferują bardzo duże zróżnicowanie pod względem modelowym, zachowując przy tym przystępną cenę. W ich ofercie można znaleźć zarówno klasyczne składane noże, karambity o nowocześniejszym designie, jak i noże wzorowane na włoskich sztyletach składanych. Składane noże Sayre oferują także rozwiązania, które docenią fani zbierania grzybów. W ich ofercie znajdują się modele rozbudowane o specjalną szczotkę, pozwalającą w łatwy sposób usunąć nadmiar runa leśnego z grzybów.

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkty

    Dla zachowania praktyczności oferowanych noży, większość modeli wykonywana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu składane noże Sayre są proste w obsłudze i nie wymagają częstego czyszczenia, bez względu na to, w jakich warunkach będziemy ich używać. Firma w swoich produktach posiada bardzo zróżnicowaną gamę oferowanych rozwiązań. Od najprostszych ostrzy, które wymagają dwóch dłoni do otwarcia, po modele otwierane za pomocą mechanizmów sprężynowych. Również same blokady występują w różnych wariantach, od prostych blokad oporowych, po mniej typowe rozwiązania jak plunge-lock.
    Materiały rękojeści także są zróżnicowane - od aluminium po drewno - co biorąc pod uwagę niską cenę produktów, trzeba uznać za zdecydowany plus. Oferowane przez firmę Sayre noże składane, z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym zróżnicowanie, chcącym jednocześnie uzupełnić swoją kolekcję ostrzy. Poszukując zarówno noży dla grzybiarzy, jak i fanów kolekcjonowania ostrzy, zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy Sayre. Szeroki przekrój oferowanych modeli możemy znaleźć w naszym sklepie Militaria.pl.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49