Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Noże składane Welde

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów.
Schowaj Czytaj więcej

Noże składane Welde to wysokiej jakości produkty, które świetnie się sprawdzą zarówno w czasie wolnym np. w turystyce, jak i na co dzień jako element ekwipunku EDC. Składana konstrukcja i kompaktowe rozmiary, pozwalają na dyskretne przenoszenie noża w kieszeni, tobie czy nerce. Większość modeli ma także klips, który umożliwia doczepienie noża do krawędzi kieszeni lub paska. Transportowany w ten sposób nóż będzie zawsze pod ręką.

Noże składane Welde cechuje wykonanie z dobrych i trwałych materiałów. Na uwagę zasługuje wykorzystanie stali narzędziowej D2, którą charakteryzuje duża agresywność cięcia i dobra odporność na ścieranie. Okładziny rękojeści to często laminat szklano-epoksydowego G10, który praktycznie nie wymaga konserwacji i jest bardzo trwały.

Producent zadbał o bezpieczeństwo użytkowania noży, stosując w tym celu pewne i sprawdzone rozwiązania. Zabezpieczenie przed przypadkowym zamknięciem to najczęściej stabilna i wytrzymała blokada liner lock. Przed zsunięciem się dłoni na ostrze chronią natomiast obustronne kołki lub flipper, który po otwarciu noża zamienia się w niewielki jelec.