Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże składane Joker

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale prezentujemy Państwu naszą ofertę składanych noży firmy Joker. Przedsiębiorstwo Joker jest producentem noży od 1987 roku. Produkty tej firmy to przede wszystkim połączenie nowoczesnych technologii wytwarzania oraz klasycznego rzemiosła. Ten hiszpański producent wysokiej jakości noży już od wielu lat prezentuje nietuzinkowe narzędzia o pięknej, cenionej na świecie stylistyce. Przy projektowaniu każdego noża biorą udział uzdolnieni projektanci, czyniąc każdy nóż niepowtarzalnym. W swojej ofercie Joker posiada szeroką ofertę noży różnego przeznaczenia. Są to między innymi noże taktyczne, turystyczne oraz EDC. Jednak jednymi z najbardziej cenionych noży są składane noże motylkowe.

Ustaw kierunek malejący

82 produkty

Strona
Ustaw kierunek malejący

82 produkty

Strona

    Noże motylkowe w ostatnich latach stały się bardzo popularnym wyborem wśród osób szukających noża o nowoczesnej stylistyce. Największą zaletą motylków jest to, że posiadają świetny design i można je łatwo ukryć. Nasze noże Joker doskonale się prezentują. Oferujemy noże wykonane z różnych materiałów i w wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu każdy odnajdzie narzędzie, które zaspokoi jego indywidualne oczekiwania. Jednym z najbardziej popularnych jest nóż Joker CS:GO Fade nawiązujący do popularnej gry Counter Strike.

    Noże motylkowe idealnie nadają się do ćwiczeń. W sieci istnieje bardzo wiele godnych uwagi treningów z motylkami, które robią dobre wrażenie. Już po kilku godzinach będziemy w stanie za ich pomocą wyczarować niebanalne sztuczki. Noże składane Joker to przede wszystkim niebanalna stylizacja połączona z wysoką jakością zastosowanej stali. Efekt prac stylistów, którzy biorą udział w produkcji noży Joker, zadowoli zarówno kolekcjonerów, jak i codziennych użytkowników. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49