Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Plecaki ratownicze i medyczne z wyposażeniem

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Zapięcie komory głównej
Dedykowana kieszeń na laptop
Kompatybilność z molle/pals
Kompatybilność z systemem nawadniającym
Pokrowiec przeciwdeszczowy
Pas biodrowy

16 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1299,90 zł
  Oszczędzasz 200,90 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1999,00 zł 2199,00 zł
  Oszczędzasz 200,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł 1159,90 zł
  Oszczędzasz 60,90 zł
 4. Brak towaru

16 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Plecak medyczny to przydatny element wyposażenia dla każdego ratownika medycznego. Jest to pewnego rodzaju mobilna apteczka, w której znajdują się niezbędne narzędzia, materiały i środki medyczne, które umożliwiają udzielenie szybkiej i skutecznej pomocy w nagłych sytuacjach.  

Plecak medyczny jest praktycznym, lekkim i wygodnym w noszeniu plecakiem zaprojektowanym z myślą o zapewnianiu szybkiego dostępu do potrzebnego wyposażenia podczas interwencji medycznej.  

Plecak ratownika medycznego sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Wyposażenie znajdujące się w plecaku umożliwia udzielenie niezbędnej pierwszej pomocy medycznej zarówno podczas wypadków, jak i nagłych urazów w trakcie wycieczek w terenie. 

Plecak medyczny z wyposażeniem powinien być w pełni skompletowany. Warto więc monitorować ilość przechowywanych elementów, a także zwracać uwagę na datę przydatności leków i środków medycznych. W plecaku ratowniczym znajdują się między innymi: narzędzia diagnostyczne, leki, sprzęty, opatrunki, bandaże i inne środki, które należy stale uzupełniać. 

Oprócz środków medycznych w plecaku ratowniczym warto umieścić również środki ochrony osobistej. Akcje ratunkowe nierzadko są organizowane w trudnych warunkach, w których ratownik narażony jest na utratę zdrowia lub życia.  

Plecak ratownika medycznego powinien być jak najlepiej dopasowany do preferencji użytkownika. Przy wyborze plecaka warto zwracać uwagę na zastosowany system nośny czy pojemność plecaka. Dobór odpowiedniego plecaka ratowniczego jest istotny dla komfortu ratownika, a także jego mobilności, co przekłada się na czas reakcji i udzielenia pomocy. 

Jeżeli szukasz dobrego plecaka medycznego z wyposażeniem, koniecznie zajrzyj do naszej oferty. W sklepie Militaria.pl znajdziesz odpowiedni plecak ratowniczy, dzięki którym będziesz w stanie udzielić szybciej i skutecznej pierwszej pomocy przy różnego rodzaju urazach, zranieniach i innych incydentach medycznych. Polecamy również zajrzeć do kategorii wyposażenia medycznego, w której znajdziesz różne przydatne środki i narzędzia medyczne.