Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Lampy naftowe: z lusterkiem, stare i nowoczesne

Schowaj Czytaj więcej

Lampa naftowa to tradycyjne i niezawodne źródło światła, które świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach, także awaryjnych. Lampy te, są bardzo praktyczne, ponieważ do działania nie potrzebują energii elektrycznej, co pozwala na używanie ich w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu.  

Oferta sklepu Militaria.pl obejmuje wiele modeli lamp naftowych, w tym klasyczne wzorowane na dawnych lampach US Army, a także nowoczesne, jak lampy gazowe z zapłonem piezoelektrycznym. Klasyczne lampy naftowe to urządzenia odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także wytrzymałe. Oferowane u nas modele wykonane są z ocynkowanej stali, która zabezpiecza urządzenie przed korozją oraz z solidnego, szklanego kosza, który zapewnia ochronę płomienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Lampy te, wyposażono również w wygodną rączkę do przenoszenia oraz uchwyt umożliwiający ich zawieszenie, co czyni je bardzo praktycznymi. Poszukując lampy naftowej na działkę, do ogródka czy na taras zwróć uwagę na nowoczesne lampy z zapłonem piezoelektrycznym. Są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium oraz szkło ognioodporne, które zabezpiecza płomień przed wiatrem i zapobiega pękaniu pod wpływem wysokiej temperatury. Dodatkowo, lampa z pizoelektrycznym zapłonem może być również używana do podgrzewania jedzenia w sytuacjach awaryjnych, takich jak blackout. 

W ofercie Militaria.pl dostępne są klasyczne lampy naftowe, które nie tylko sprawdzą się w sytuacjach kryzysowych, ale także są niezastąpionym źródłem światła np. podczas wypadów turystycznych czy na kempingu. 

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49