Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Lampy naftowe: z lusterkiem, stare i nowoczesne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj

7 produktów

 1. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  7,99 zł
 2. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 65,00 zł
  Oszczędzasz 15,01 zł
 3. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  53,26 zł 65,00 zł
  Oszczędzasz 11,74 zł
 4. (30)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 5. (26)
  Wysyłka: w 24 godziny
  53,26 zł 65,00 zł
  Oszczędzasz 11,74 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Lampa naftowa to tradycyjne i niezawodne źródło światła, które świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach, także awaryjnych. Lampy te, są bardzo praktyczne, ponieważ do działania nie potrzebują energii elektrycznej, co pozwala na używanie ich w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu.  

Oferta sklepu Militaria.pl obejmuje wiele modeli lamp naftowych, w tym klasyczne wzorowane na dawnych lampach US Army, a także nowoczesne, jak lampy gazowe z zapłonem piezoelektrycznym. Klasyczne lampy naftowe to urządzenia odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także wytrzymałe. Oferowane u nas modele wykonane są z ocynkowanej stali, która zabezpiecza urządzenie przed korozją oraz z solidnego, szklanego kosza, który zapewnia ochronę płomienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Lampy te, wyposażono również w wygodną rączkę do przenoszenia oraz uchwyt umożliwiający ich zawieszenie, co czyni je bardzo praktycznymi. Poszukując lampy naftowej na działkę, do ogródka czy na taras zwróć uwagę na nowoczesne lampy z zapłonem piezoelektrycznym. Są one wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, aluminium oraz szkło ognioodporne, które zabezpiecza płomień przed wiatrem i zapobiega pękaniu pod wpływem wysokiej temperatury. Dodatkowo, lampa z pizoelektrycznym zapłonem może być również używana do podgrzewania jedzenia w sytuacjach awaryjnych, takich jak blackout. 

W ofercie Militaria.pl dostępne są klasyczne lampy naftowe, które nie tylko sprawdzą się w sytuacjach kryzysowych, ale także są niezastąpionym źródłem światła np. podczas wypadów turystycznych czy na kempingu.