Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Śpiwory Bushmen

Schowaj Czytaj więcej

Bushmen to polska marka, która została założona w 2010 roku. Firma ta, specjalizuje się w produkcji akcesoriów turystycznych i sprzętu outdoorowego w tym: tarpów, hamaków, a także śpiworów. Produkty tej firmy wyróżniają się trwałością i wysoką jakością wykonania, co przyczyniło się do uzyskania sporego uznania na rynku akcesoriów turystycznych. Towary marki Bushmen są dostępne w sklepach związanych ze sportem, wojskowością oraz turystyką, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. 

Śpiwory Bushmen dostępne na Militaria.pl wyróżniają się na tle innych producentów zastosowaniem nowych i innowacyjnych rozwiązań. Producent przywiązuje wagę do uniwersalności swoich produktów, przez co wiele modeli można wykorzystać jako: śpiwór, topquilt, kołdrę lub po prostu dodatkową warstwę docieplającą do śpiwora. Śpiwór Bushmen zapewnia komfortowy sen, a także dużą swobodę ruchów wewnątrz. 

Oferowane na naszej stronie śpiwory są lekkie i kompaktowe, co pozwala na przenoszenie ich bez wysiłku podczas podróży, kiedy nie chcesz dodatkowo obciążyć bagażu. Śpiwory bushmen to idealne rozwiązanie dla wszystkich survivalowców, miłośników biwaków czy podróżników.  

Ustaw kierunek malejący

8 produktów

Ustaw kierunek malejący

8 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49