MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Śpiwory Snugpak

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

20 produktów

20 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Śpiwory marki Snugpak to wysokiej jakości produkty szyte w Wielkiej Brytanii. Przeznaczone są zarówno do użytku wojskowego, jak i turystycznego. Jednym z elementów odróżniających produkty tej firmy od innych jest zastosowanie zaawansowanych i autorskich materiałów, takich jak: Paratex Light, Paratex Micro, Reflectatherm czy Softie

Za sprawą specjalnej konstrukcji włókien, śpiwory Snugpak nadają się zarówno do prania ręcznego, jak i mechanicznego, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Wyposażone są w pętle, które umożliwiają wieszanie i wietrzenie śpiwora. We wnętrzu śpiworów zastosowano wzmocnienia materiału w okolicach stóp, które zapewniają lepszą izolację cieplną i umożliwiają spanie w obuwiu bez obawy o uszkodzenie śpiwora. 

Wśród dostępnych na Militaria.pl śpiworów Snugpak można znaleźć takie, które wyróżniają się niską wagą, co sprawia, że są łatwe w transporcie podczas różnych wypraw. Śpiwór Snugpak to doskonały wybór dla wszystkich osób, które spędzają noce na łonie natury i zależy im na odpowiednim komforcie.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49