NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50% | Zamów dziś - Paczkomat® i kurier InPost z dostawą na poniedziałek

Wzrost modela:

Chusteczki General Nano Protection Gun Cleaner Wet Wipes - 10 sztuk

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
32,95 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
Do góry
32,95 zł

Zestaw 10 chusteczek nasączonych mieszanką substancji usuwających stary smar, węgiel, miedź, ołów i cynk. Produkt pozwala w szybki i wygodny sposób wyczyścić oraz zakonserwować broń.

Chusteczek można używać może być stosowany na wszystkie rodzaje i elementy broni palnej i pneumatycznej. Środek nie ma zapachu i nie wydziela toksycznych oparów oraz jest nieszkodliwy dla metalu, drewna, farb, lakierów, ceramiki, gumy oraz plastiku.

Dane techniczne
Ilość: 10 sztuk
Producent: General Nano Protection, Czechy

Więcej informacji
EAN 8595616502595
Kod producenta 502595
Producent General Nano Protection

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 3

  1. M...
    100%

    Pomysł z tymi chusteczkami jest rewelacyjny! Są duże, więc bez problemu można nimi dobrze wyczyścić broń, a awaryjnie rozłożyć szmatkę na ziemi i na niej rozebrać broń.

  2. J...
    100%

    Chusteczki do czyszczenia broni to generalnie dobry pomysł na sytuacje, kiedy nie możemy wyczyścić broni w normalny sposób. Produkt Nano Protection bije konkurencję wielkością samej chusteczki oraz właściwościami zastosowanego inhibitora. Chusteczka jest wystarczająco duża, by wyczyścić i z grubsza zabezpieczyć antykorozyjnie cały pistolet, a inhibitor nie śmierdzi, jak w innych chusteczkach. Polecam produkt i sklep.

  3. M...
    100%

    Bardzo przydatny dodatek na strzelnice. Ale nie tylko, przydaje się również w domu, żeby doczyścić broń. Działają bardzo skutecznie, czasami wystarczy jedna chusteczka na szybkie przeczyszczenie pistoletu lub karabinka.

Brak opinii