Ładownica Direct Action Skeletonized Triple 223 Flap - MultiCam Tropic
Ładownica Skeletonized Triple 223 Flap wyprodukowana w Polsce z wytrzymałego, ale bardzo lekkiego nylonu. Przeznaczona do przenoszenia 3 magazynków o kalibrze 5,56 x 45 mm NATO / .223 Remington. Elastyczne linki zabezpieczają przenoszone magazynki przed wypadnięciem.
kompatybilność z systemem MOLLE/Pals, system Buckle Up
Przegrody na magazynki pokryto wycinanymi laserowo mocowaniami kompatybilnymi z systemem MOLLE/PALS. Takie rozwiązanie umożliwia osadzenie na froncie kolejnych ładownic lub innego oporządzenia.
Ładownica kompatybilna jest z platformami Direct Action Spitfire i Bearcat. Tył ładownicy pokryto rzepem zapewniającym stabilne mocowanie także do innych kamizelek typu Plate Carrier. Klamry typu fastex umożliwiają wpięcie ładownicy do paneli Buckle Up.
najważniejsze cechy
- wykonana z nylonu
- przeznaczona do przenoszenia 3 magazynków
- kompatybilność z systemem MOLLE/PALS
- możliwość przypięcia do paneli Buckle Up
Kamuflaż MultiCam Tropic
MultiCam Tropic to wariant kamuflażu MultiCam stworzony do operacji prowadzonych w gęsto zalesionych środowiskach. Jego paleta kolorystyczna obejmuje różne odcienie zieleni - od jasnej limonki po głęboką zieleń leśną - co pozwala skutecznie wtopić się w bujną roślinność dżungli. Wzór opracowano z myślą o ograniczeniu widoczności użytkownika zarówno w świetle widzialnym, jak i w podczerwieni, dzięki czemu sprawdza się jako efektywne narzędzie maskujące w warunkach tropikalnych. W Polsce MultiCam Tropic zyskuje popularność wśród entuzjastów militariów i airsoftu, zapewniając skuteczne maskowanie w lokalnych terenach leśnych.
Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Direct Action.
Direct Action to polska marka, która od 2014 roku dostarcza zaawansowany sprzęt taktyczny, wykorzystywany przez elitarne jednostki specjalne, m.in. JW GROM i francuski RAID. Łącząc doświadczenie wojskowych ekspertów z innowacyjnym podejściem do projektowania, tworzy nowoczesne systemy bojowe dopasowane do potrzeb profesjonalistów i zmieniających się warunków pola walki. Produkty takie jak popularne kamizelki Spitfire czy plecaki Halifax wyróżniają się ergonomią, dbałością o detale oraz wykorzystaniem wytrzymałych materiałów.
| Waga | 114 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
| Zapięcie komory głównej | Linka ze ściągaczem |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Kamuflaż | MultiCam Tropic |
| Wymiary | 320 x 170 x 35 mm |
| Materiał główny | 100% nylon |
| EAN | 5902688097899 |
| Kod producenta | PC-SK23-CD5-MCT |
| Producent | Direct Action |
| EAN |
Klamry fastex to popularny rodzaj zapięcia składającego się z dwóch części, które zatrzaskują się ze sobą, a naciśnięciu obu stron klamry po bokach powoduje jej rozpięcie. Są często używane do zapinania pasów, kieszeni plecaków oraz innych elementów, gdzie szybkie i pewne zapięcie i rozpięcie są kluczowe.
Buckle Up to innowacyjny system mocowania modularnego stosowany w akcesoriach taktycznych, który umożliwia szybką i łatwą personalizację oraz organizację wyposażenia w plecakach, torbach czy kamizelkach taktycznych. System ten opiera się na specjalnych klamrach, które pozwalają na wymianę i montaż różnych modułów oraz akcesoriów, co zwiększa funkcjonalność i elastyczność używanego sprzętu.
MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) to system mocowania wyposażenia taktycznego, wykorzystywany np. w plecakach czy kamizelkach taktycznych. Daje możliwość elastycznego i modułowego umieszczania różnych akcesoriów i kieszeni, co umożliwia personalizację i optymalne dostosowanie przedmiotu do konkretnych potrzeb użytkownika. Jest powszechnie stosowany przez wojsko, służby specjalne oraz miłośników survivalu i outdooru.