Podwójna ładownica M-Tac Laser Cut Gen.II na magazynki do pistoletu APS - MultiCam
Podwójna ładownica przeznaczona do przenoszenia i przechowywania dwóch magazynków do pistoletów APS. Wykonana została z wytrzymałej i odpornej na przetarcia Cordury.
Taśmy zapinane na rzep zabezpieczają magazynki przed przypadkowym wypadnięciem i zapewniają szybki dostęp. Otwory wykonane w technologii Laser Cut i tylne taśmy kompatybilne z systemem MOLLE umożliwiają mocowanie ładownicy na pasie, plecaku, torbie, kamizelce lub innych elementach oporządzenia.
Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Materiał: Cordura
Wymiary: 16,5 x 10 cm
Waga: 42 g
Producent: M-Tac, Ukraina

Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.
M-Tac to ukraińska marka, która powstała w 2005 roku w Kijowie, początkowo specjalizując się w akcesoriach airsoftowych. W wyniku dynamicznych zmian w kraju, firma szybko rozwinęła swoją ofertę, wprowadzając odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac zostały zaprojektowane, by sprostać wymaganiom ekstremalnych warunków - testowane w Arktyce, na frontach wojennych i w ciężkich warunkach survivalowych. Do produkcji wykorzystuje najlepsze materiały od światowych marek, m.in. Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Markę wyróżnia jej popularność wśród ukraińskich służb mundurowych, a także wśród aktywnych pasjonatów outdooru na całym świecie.
Waga | 42 g |
---|---|
Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
Zapięcie komory głównej | Zamknięcie klapą |
Kompatybilność z molle/pals | Tak |
Kamuflaż | MultiCam |
Wymiary | 165 x 100 mm |
Materiał główny | Cordura |
EAN | 5903886850118 |
Kod producenta | 10244008 |
Producent | M-Tac |
EAN |