Najlepsze strzały jaki udało mi się kiedykolwiek kupić. Atuty to metalowy i ostry szpic no i oczywiście lotka ze stylizacją na ptasie pióra robi robotę (plastikowa lotka jest poprzycinana na bardzo wąskie paski i imituje lotkę). Nie dajcie się zwieść podobnej strzale (znacznie tańszej) tego samego producenta gdzie lotka plastikowa jest stała - bo bardzo szybko zobaczycie jak się urywa (nie wiem wogóle po co je dają). Polecam, kupiłem ją już kilka razy a i obecnie są w drodze razem z tarczą piankową 60x60 i grubością 15 (pamiętajcie ze dobra tarcza to podstawa i nie dajcie sie nabrac na słomiany oplot bo strzała czesto przez nia przechodzi co prowadzi do szybszego oberwania lotek (przy stałych plastikowych) no i niszczycie stojak bo ostrza (nawet te tepe) rozszczepiają drewno bardzo szybko). Sama drewniana strzała jest świetna (pamiętajcie że kupujemy tylko drewniane bądź z włókna szkalnego bo stalowe są dość drogi a aluminiowe po drugim strzale wyginają się i musicie je klepac na kowadle (kiedyś przy wbicu w połowie zgięła mi sie na prawie 90 stopni - tragedia masakra). Ale żeby nie było idealnie - jest też minus - w zależności od siły naciągu i łuku (ja proferuje long bow) - strzałą powinna byc dłuższa, 30'' nie jest złe ale jak ktoś lubi mocniej albo dalej strzelać lub po prostuy nabierze wiecej krzepy w rękach - tu czuc tu po pewnym czasie niedosyt. Pozdrawiam serdecznie. Marcin
Zestaw 3 strzał do łuku zakończonych stalowym grotem. Ich promień został wykonany z drewna. Lotki wykonano z tworzywa sztucznego imitującego ptasie pióro, dzięki czemu gwarantują stabilny lot na dużych odległościach.
Strzały zakończone są plastikową nasadką, stabilnie mocującą je na cięciwie.
Strzały przeznaczone do łuków o maksymalnym naciągu 74,5 cm.
Długość: 30" (76 cm)
Producent: Poe Lang, PRC
| Długość | 30 " |
|---|---|
| Materiał promienia | drewno |
| Materiał grotu | stal |
| Grot | stały |
| EAN | 4710933465031 |
| Kod producenta | VD-081NF-C1 |
| Producent | Poe Lang |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Jak na strzały drewnienie, są dość solidne. Strzelamy do różnych celów, a naszym strzałochwytnem jest wał ziemny. I dopiero po 2,5 miesiącach strzały zaczęły nam pękać. Moje wcześniejsze doświadczenia z drewnianymi były o wiele mniej zadowalające.
-
Towar zgodny z opisem spisuje się świetnie w użytkowaniu . Dobre właściwości nośne ,strzelam do tarcz słomianych . Dobra cena strzały odpowiednie do treningów
Brak opinii