Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek!

Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Kontrola trzeźwości to czynność, którą warto wykonać po spożyciu alkoholu, aby sprawdzić, czy jesteś już w stanie bezpiecznie prowadzić samochód. Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na wykonanie testu trzeźwości jest użycie alkomatu. Z tego poradnika dowiesz się jaki alkomat kupić, jak skalibrować alkomat, a także czy alkomat jednorazowy jest skuteczny oraz czy warto kupić alkomat z atestem.

  Zobacz więcej
 2. Ukąszenia komarów powodują nieprzyjemne swędzenie i ból, a w niektórych przypadkach nawet alergiczne reakcje. Dlaczego ukąszenie komara swędzi i boli? Czy ukąszenie komara może być niebezpieczne? Sprawdź!

  Zobacz więcej
 3. Rozprzestrzenianie się chorób wirusowych na dużą skalę może prowadzić do rozwoju epidemii, a nawet pandemii, co sprawi, że zostaną wprowadzone specjalne środki zapobiegawcze. Jednym z możliwych rozwiązań jest wprowadzenie kwarantanny czy socjalnej izolacji. Jak rozumieć te określenia i jak postępować prawidłowo, aby zapobiegać roznoszeniu chorób?

  Zobacz więcej
 4. Kleszcze stanowią istotne zagrożenie dla zdrowia i środowiska. Przenoszą one wiele niebezpiecznych chorób, takich jak borelioza. Z naszej infografiki dowiesz się najważniejszych faktów na temat kleszczy, ich zachowań, a także prewencji.

  Zobacz więcej
 5. Maski antysmogowe chronią przed wdychaniem szkodliwych pyłów. Filtr umieszczony w masce wyłapuje niebezpieczne cząsteczki, dzięki czemu nie dostają się one do płuc. Przebywając w miejscu, w którym normy zanieczyszczenia powietrza są przekroczone, warto chronić zdrowie zakładając maskę przeciwsmogową. Jaki model wybrać i jak dobrać rozmiar?

  Zobacz więcej
 6. Od 10 października wszyscy mają obowiązek zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Jest to zalecenie związane z epidemią. Stosowanie się do tego obowiązku może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2. Przeczytaj, jakie dokładnie są zalecenia i jakich masek na twarz używać!

  Zobacz więcej
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49