WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40% | Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek

Bębny i szybkoładowacze do rewolwerów czarnoprochowych

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Producent
Cena
Zastosuj
Okazje
Dostępność

7 produktów

 1. Brak towaru

 2. Brak towaru

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Bębny i szybkoładowacze przeznaczone do rewolwerów czarnoprochowych. W ofercie posiadamy bębny kapiszonowe przeznaczone m.in. do słynnego rewolweru czarnoprochowego Remington 1858 New Army. Zapasowy bęben pozwala na szybkie przygotowanie broni do oddania kolejnych strzałów. Po wystrzeleniu wszystkich pocisków, zamiast ładować ponownie bęben wystarczy zamienić go na przygotowany wcześniej egzemplarz. Szybkoładowacze to prasy, które umożliwiają szybkie załadowanie wszystkich komór bębna rewolweru.

Szybkoładowacze i bębny do rewolwerów czarnoprochowych. Dzięki konstrukcji prasy, szybkoładowacz umożliwia szybkie załadowanie wszystkich komór bębna rewolweru. To z kolei znacznie upraszcza proces ładowania broni. Inne bardzo przydatne akcesoria do broni czarnoprochowej to zapasowe bębny. Mając takowy w swoim ekwipunku, po wystrzeleniu wszystkich pocisków z rewolweru, można go łatwo przygotować do dalszego strzelania. Zamiast ponownie ładować bęben, wystarczy zamienić go na załadowany wcześniej egzemplarz.

W ofercie Militaria.pl znajdują się bębny do legendarnych rewolwerów Remington 1858 New Army oraz Cattleman 1873 Bird'shead. Pierwszy był powszechnie stosowany przez żołnierzy walczących w Wojnie secesyjnej. Za produkcję bębnów odpowiada m.in. marka Uberti, założona przez włoskiego rusznikarza Aldo Uberti. Włoska firma produkuje nie tylko akcesoria do broni czarnoprochowej, ale także repliki rewolwerów i karabinów. Wyroby Uberti są wykorzystywane przez miłośników strzelectwa tradycyjnego i westernowego.