Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Kabury do broni czarnoprochowej

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Cena
Zastosuj

34 produkty

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 209,00 zł
  Oszczędzasz 39,01 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 209,00 zł
  Oszczędzasz 39,01 zł
 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

34 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Kabura do broni czarnoprochowej z reguły będzie podstawowym zakupem każdego nowego posiadacza rewolweru czy pistoletu. Nie ma co ukrywać, iż liczy się zarówno funkcjonalność, jak i walory estetyczne, a kabura do naszego rewolweru musi w zadowalającym stopniu spełnić każdy z tych wymogów. Nasza broń czarnoprochowa powinna być przenoszona w sposób bezpieczny i wygodny, lecz jej dobycie powinno być łatwe oraz szybkie.

Istnieje wiele rodzajów kabur, wykonanych z różnych tworzyw i pozwalających na noszenie broni na różne sposoby. W naszej ofercie kabur znajdują się takie wykonane ze skóry, ponieważ pod względem estetycznym doskonale pasują do broni czarnoprochowej, lecz nie jest to ich jedyną zaletą. Trudno przecenić fakt, że kabury skórzane praktycznie nie rysują powierzchni naszego rewolweru czy pistoletu. Dla wielu kolekcjonerów będzie to priorytetem, ponieważ widok porysowanej lufy nie należy do najbardziej pozytywnych zjawisk.

Kabury do broni czarnoprochowej wykonane ze skóry wysokiej jakości, mogą być kluczowym dodatkiem, bez którego trudno się obejść. Niezależnie od tego czy będzie to na przykład kabura mocowana do pasa, albo kabura z dołączonymi szelkami, umożliwiającymi ułożenie broni pod pachą, użytkownik zyskuje pewność należytego przenoszenia swojego ulubionego rewolweru bądź pistoletu.