Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Lornetki Delta Optical Extreme

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Cena
Zastosuj
Powiększenie (x)
Średnica obiektywu (mm)
Szkła optyczne
Układ
Powłoka antyrefleksyjna
Wodoodporność lornetki

4 produkty

 1. Brak towaru

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Firma Delta Optical została założona w 1989 roku przez ludzi pasjonujących się sprzętem optycznym. Miłość do obserwacji świata przerodziła się w firmę produkującą jedne z lepszych lornetek na rynku. Lonetki DeltaOptical Extreme wyróżniają się świetną jakością w stosunku do ceny, jaką klient musi za nie zapłacić. W tej kategorii chcielibyśmy przedstawić Państwu serię Extreme.

Lornetki z serii Extreme to idealne rozwiązanie dla osób, które nie uznają kompromisów w kwestii komfortu oraz nie chcą ograniczać się ze swoim hobby. Seria ta daje użytkownikom masę ciekawych rozwiązań i jakość obrazu na najwyższym poziomie. Obraz, który uzyskasz za ich pomocą, będzie bardzo jasny i cechujący się świetnym kontrastem. Standardowo masz możliwość wybierania w różnym powiększeniu oraz średnicy soczewki zbierającej światło. Pamiętaj, że im mniejsze powiększenie, a większa soczewka, tym jaśniejszy obraz uzyskasz. Spośród lornetek Delta Optical Extreme możesz wybrać coś na niewielkie odległości o 7-krotnym powiększeniu ze świetną stabilizacją obrazu. Taki sprzęt będzie idealny do obserwacji dzikiej zwierzyny, ptactwa oraz wydarzeń sportowych. Możesz natomiast postawić na obserwację nieba I wtedy świetne okaże się rozwiązanie z 15-krotnym powiększeniem przy szkle 70 mm, które zapewni bardzo duże powiększenie i stosunkowo dobrą jasność. Bez względu jednak na to, które wybierzesz, możesz być pewien, że seria Extreme odwdzięczy Ci się w tym, co zobaczysz. Lornetki Delta Optical Extreme to świetny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz przyglądać się różnym obiektom w najtrudniejszych warunkach. Rewelacyjne parametry za odpowiednie do tego pieniądze.

Lornetki z firmy Delta Optical w swojej konstrukcji wykorzystują system Porro. Jest to system polegający na pryzmatach przesuniętych względem swojego położenia. Takie ustawienie skutkuje zmianą osi obiektywu względem linii osi okularu. System Porro jest najczęściej wykorzystywany i posiada wiele zalet. Jedną z nich jest zwiększona trójwymiarowość widzianych obrazów. W lornetkach Delta Optical Extreme wykorzystywane jest szkło wysokogatunkowe BaK-4 oraz soczewki ED. Zastosowanie takich soczewek pozwala na zmniejszenie aberracji chromatycznej w obrazie. Warto również zwrócić uwagę na zastosowanie w lornetkach powłok antyodblaskowych (FMC). Dzięki temu widziany obraz jest bardzo jasny oraz w realistycznych kolorach, co jest bardzo ważne przy obserwacji przyrody. Korpusy lornetek Extreme są produkowane z wytrzymałego metalu i dodatkowo zabezpieczone gumą. Taka konstrukcja pozwala na stabilne utrzymanie lornetki nawet podczas złych warunków pogodowych, ale także zapewnia ochronę przy upadku. Lornetki są także wyjątkowo wytrzymałe na wysokie temperatury, jak i na ekstremalnie niskie. Świetna jakość pozwala na korzystanie z lornetek w każdych warunkach bez obawy o jej uszkodzenia. Zajrzyj na naszą stronę Militaria.pl i wybierz jedną z nich dla siebie. Niech to będzie inwestycja w kolorowe chwile z Twojego życia, które ciężko dostrzec gołym okiem.